Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!

Boj o dušu otca: Sú tri hlavné veci, ktoré priťahujú Božiu kliatbu nad ľuďmi: nedodržiavanie Pánovh…

Boj o dušu otca: Sú tri hlavné veci, ktoré priťahujú Božiu kliatbu nad ľuďmi: nedodržiavanie Pánovho dňa prácou, veľmi rozšírený zločin nečistoty a rúhanie sa. V roku 1870 bojovalo Belgicko ako spoje…More
Boj o dušu otca: Sú tri hlavné veci, ktoré priťahujú Božiu kliatbu nad ľuďmi: nedodržiavanie Pánovho dňa prácou, veľmi rozšírený zločin nečistoty a rúhanie sa.
V roku 1870 bojovalo Belgicko ako spojenec s Francúzskom proti Nemecku.

V septembri toho istého roku sestru Máriu Serafinu, redemptoristickú rehoľnú sestru v Maline v Belgicku, zrazu postihol nevysvetliteľný smútok. Dozvedela sa, že jej otec v tej vojne zomrel. Od toho dňa opakovane počula nepríjemné stonanie a hlas, ktorý jej hovoril: „Moja drahá dcéra, zľutuj sa nado mnou!“ Následne ju trápilo akési mučenie, ktoré zahŕňalo neznesiteľné bolesti hlavy. Jedného dňa, ako ležala, uvidela svojho otca obklopeného plameňmi a ponoreného do hlbokého smútku. Trpel v očistci a dostal povolenie od Boha prosiť svoju dcéru o modlitby a spojiť sa s ňou v očistcových mukách. Povedal jej: „Chcem, aby si v mojom mene obetovala sväté omše, modlitby a odpustky. Pozri, ako som ponorený do tejto ohnivej diery!
Ó! Keby ľudia vedeli, čo je očistec, …More
Eva Nevedelová and one more user like this.
Eva Nevedelová likes this.
Mates5485 likes this.
ľubica
ľubica likes this.