08:29

Францискові канонізації недійсні

II Ватиканський Собор був єретичним. Його ініціатор Іван XXIII (Анджело Ронкаллі) – не святець, а модерніст і єретик. Тому в 1911 році він потрапив в «Індекс». Також Павло VI (Джованні Монтіні) не …More
II Ватиканський Собор був єретичним. Його ініціатор Іван XXIII (Анджело Ронкаллі) – не святець, а модерніст і єретик. Тому в 1911 році він потрапив в «Індекс».
Також Павло VI (Джованні Монтіні) не є святий, але він стягнув на себе анатему ‒ перш за все за те, що підписав документи Собору, що містять єресі.
Якщо папа Гонорій I за єресь монотелітизму був посмертно виключений з Церкви як єретик, то набагато більше це стосується Івана XXIII і Павла VI.
Канонізація цих двох пап-модерністів є до неба волаючою насмішкою і богохульством, яке має на сумлінні панєретик Франциск.
Єресі модернізму, які засудив святий Пій Х, у наступних десятиліттях ожили. II Ватиканський Собор, розпочатий Іваном XXIII, мовчав на поширення єресей, а тим самим їх фактично схвалив! Після Собору ці єресі отруїли всю Церкву. Крім того, Собор проголосив єресь синкретизму з поганством в декреті Nostra aetate і Lumen Gentium 16. Таким чином була ліквідована справжня місія. Її замінив т.зв. міжрелігійн…More
skydreamer likes this.