Language
02:54
9 3.3K
henryk33

Leszek Miller zmasakrowany przez Narodowców

Leszek Miller zmasakrowany przez Narodowców More
henryk33
wysyłajcie wszystkim ten materiał dla sterujących władzę w Polsce,dla ratowania ich dusz :
www.smwa.org/…/HST_17_The_Warn…
Jacenty
Nemo potest duobus dominis servire ! 2014-01-27 12:02:00
Co to jest ruch neokatechumenalny?

W połowie lat sześćdziesiątych ukazał się w Hiszpanii ruch charytatywny, działający początkowo wyłącznie na przedmieściach Madrytu, opiekując się tamtejszą biedotą, na czele którego stały dwie osoby:
Kiko Arguello i Carmen Hermandez; ruch ten spotkał się natychmiast z uznaniem tamtejszego arcybiskupa.… More
kubana103
Pluj ..... w oczy to powie że deszcz pada .Żenada .Bez Boga. Bez zasad .Bez honoru.

masada
A nie tak dawno wołali komuno wróć. Co za przewrotność. Jak ten Pan Miler musiał się poczuć. Mógł im powiedzieć co ode mnie chcecie, jesteście przecież wszyscy "zerem".
Bogumil
Dlatego,ze glupota ludzka nie zna granic,Dlatego pan Leszek Miller jest w stanie jezdic po naszym kraju, opowiadac bajki, o Jasiu i Malgosi.
zwirko elzbieta
Ci mlodzi ludzie,ktorzy tam przyszli sluchac Millera,odczuja w jakim kraju zyja,gdy rodzice przestana ich sponsorowac,a oni za umowy smieciowe dostana glodowe emerytury,ale wtedy nie bedzie kogo rozliczać. W koncu zycie samo wyeliminjue winowajców .Starzy sa i wiecznie zyc nie beda.Jedyna sprawiedliwosc i bogaty i biedny ,kiedys musza opuscic ten swiat.
kardynal64

Nie rozumie tych ludzi ktorzy tam przyszli zeby sluchac czerwonego.Polakom chyba jednak brakuje komuny.Brawa dla Narodowcow przynajmniej oni umieja powiedziec prawde.