3 pages
NewsLetters
3

Відповідь на лицемірний «Відкритий лист єпископа Шнайдера»

відео: www.youtube.com/watch «Слово Боже ‒ живе й діяльне, і гостріше від усякого двосічного меча: воно проходить аж до розділу душі й духа, суглобів та костяного мозку, і розрізняє чуття та …More
відео: www.youtube.com/watch
«Слово Боже ‒ живе й діяльне, і гостріше від усякого двосічного меча: воно проходить аж до розділу душі й духа, суглобів та костяного мозку, і розрізняє чуття та думки серця»
(Євр. 4,12).
Шановний єпископе!
Ви публічно ідентифікуєте доктринальні та моральні єресі Бергольйо і навіть гріхи проти Першої Заповіді, пов'язані з ідолопоклонницькою апостазією. Більше того, Ви правдиво визнаєте, що ці найважчі злочини вже спричинили зміну католицької віри. Тому ви мали б логічно зробити чіткий висновок: Багатократний єретик та відступник, який окупує папський уряд, є недійсним папою, а тому повинен піти у відставку! Але натомість Ви нав'язуєте абсолютно абсурдний висновок:
Папа єретик і відступник повинен і надалі займати папський уряд, навіть якщо б вчинив найбільші злочини і найбільше відступництво від Бога та Церкви. Католики повинні приносити за нього покаянні молитви і повинні бути вірно віддані йому.
Це груба маніпуляція та обман…More