15:15
ivik310
722K

Čo/kto je rádio SLOBODNY VYSIELAČ?

V poslednej dobe hlavne mladí ľudia doslova "hltajú" konšpirácie. Bez kritického zmýšľania v poslednej dobe šíria rôzne informácie, ktoré odhaľujú, čo sa deje AKOŽE V SKUTOČNOSTI "za oponou". Mnohé …More
V poslednej dobe hlavne mladí ľudia doslova "hltajú" konšpirácie. Bez kritického zmýšľania v poslednej dobe šíria rôzne informácie, ktoré odhaľujú, čo sa deje AKOŽE V SKUTOČNOSTI "za oponou". Mnohé fakty sú založené na tvrdeniach "jedna babka povedala druhej babke" a práve pre príťažlivosť a záujem lákajú mnohých ľudí. Aj mňa zlákali, pokým som si neuvedomila, kto za týmito konšpiráciami stojí a aký je jeho cieľ. Neviem síce, ale uvedomila som si, že síce tieto videá "bojujú" proti slobodomurástvu, ale sami vykrikujú ich heslá a ich učenie. Keď sa bližšie pozerám na blogy, zisťujem, že je to jasné učenie New Age. Takže slobodomurári "bojujú" sami proti sebe a vďaka konšpiráciám si pridávajú takú hodnotu a silu, akú ani v skutočnosti nemajú, ale chcú, aby tomu ľudia verili. Lebo kto šíri strach a silu, ten získava moc. Že slobodomurástvo je proti kresťanstvu už od nepamäti je známy fakt. A slobodnému vysielaču sa tieto informácie proti kresťanstvu a rôzne neoverené bludy a domienky …More
ľubica
+Joseph+
to se dá aplikovat i na tvou společnost
mariapro.cz/stejny-zlo-duch…
Anton Selecký
Kedy bol vlk úspešný? Nuž vtedy, keď sa zahral na mamku kozu a začal spievať "kozliatočká otvárajte, mamička prišla, mliečka vám doniesla". A milé kozliatočká mu otvorili. Nuž a to je aj náš milý "slobodný vysielač". A kozliatočká potom uvidia, kto je za tým milým "mamkiným spevom."
amarillo
Neprehliadnite!
rozhlas
utorok 13.V.2014 o 1200 Slobodný vysielač,
nedeľa 8.VI.2014 o 1900 Slobodný vysielač,
štvrtok 12.VI.2014 o 2100 Slobodný vysielač

Viac tu: www.slobodavockovani.sk
annamari77
ivik,nerozumiem Tvojmu komentaru....
Filofej
Slobodny vysielac som po kratkom precitani ich tem zaradil medzi blabolisticky web.Ich snaha infiltrovat sa do aktivnych malych spolocenstiev ma malu sancu.Kto v nejskom zabehnutom katolickom spolocenstve funguje a je tam pritomny skuseny knaz,tsk vie ake je tazke tam hrat divadlo.
Peter(skala) likes this.
Peter(skala)


Veľmi výstižné, Ivka

Slobodný vysielač je asi taký slobodný ako slobodomurári alebo nastrčení "vojaci", ktorí vytvárajú nepokoje až občianske vojny v štátoch.