Na organizowanie pielgrzymek do Medjugorie z powodu objawień - Nie ma ZGODY-ABP Hoser
misyjne.pl
PiotrM
71

Abp Hoser: pielgrzymki do Medjugorie są dozwolone, ale objawienia nie uznane

Kościół, Wiadomości - Emerytowany arcybiskup warszawsko-praski Henryk Hoser przyznał w wywiadzie dla niedzielnego wydania włoskiej gazety "Il …
PiotrM
Miałeś taki film:
"SKANDAL Niemcy na karnawale w Dusseldorfie wysmiewaja nasz kraj"
Kto wykasował Tobie ten film ?
PiotrM
fartuszniak, miałem 600. filmów i je wczoraj wykasowałem. Widzisz, teraz jest Różanie Narodowy 5. października i nawet On nie jest propagowany, a to tylko dlatego że ktoś za sterami nie lubi Roberta Bąkiewicza. W Warszawie będzie tysiące ludzi. Próbowałem zachęcić ludzi do przyjazdu do Warszawy ale jak film stoi na bocznicy z 20. wyświetleniami to prawdy też nie ma co umieszczać. Lepiej siać …More
fartuszniak, miałem 600. filmów i je wczoraj wykasowałem. Widzisz, teraz jest Różanie Narodowy 5. października i nawet On nie jest propagowany, a to tylko dlatego że ktoś za sterami nie lubi Roberta Bąkiewicza. W Warszawie będzie tysiące ludzi. Próbowałem zachęcić ludzi do przyjazdu do Warszawy ale jak film stoi na bocznicy z 20. wyświetleniami to prawdy też nie ma co umieszczać. Lepiej siać propagandę niż promować wspólny Różaniec Narodowy. Tego nie mogę pojąć u ludzi którzy rzekomo uważają się za promotorów Tradycji. Szkoda słów. Ps. Chodzi ci ten film z Krzyżem?
Tak, ten film z profanacją krzyża przez Niemców, który jeszcze jest na YouTube:
=> www.youtube.com/watch
Zniknęły też niektóre moje komentarze.
Zważyłem też, że zniknął całkowicie Templarius ~
Ciekawe za co.
Pokazują nam, kto tu rządzi.
Na tej stronie ogólnie nie ma jednoznacznie pozytywnego przekazu dla Wiary Katolickie i chyba to jest celem tej strony, byśmy w środowisku krańcowo sprzeczny…More
Tak, ten film z profanacją krzyża przez Niemców, który jeszcze jest na YouTube:
=> www.youtube.com/watch
Zniknęły też niektóre moje komentarze.
Zważyłem też, że zniknął całkowicie Templarius ~
Ciekawe za co.
Pokazują nam, kto tu rządzi.
Na tej stronie ogólnie nie ma jednoznacznie pozytywnego przekazu dla Wiary Katolickie i chyba to jest celem tej strony, byśmy w środowisku krańcowo sprzecznych opinii popadli w zwątpienie.
Już dawno niczego nie zamieszczam na tej stronie, tylko czasami komentuję, by bronić Wiarę Katolicką, ale faktycznie to jest "głupiego robota", bo przez łącze medialne i tak to będzie ocenione bardzo podejrzliwie i nie ma co się dziwić, bo mamy "demokrację" czyli system chaosu, gdzie prawie wszyscy chcą rządzić a tak naprawdę nie wiadomo kto rządzi.
PiotrM likes this.
PiotrM
Fartuszniak, my i tak zwyciężyliśmy bo trzymamy się Ewangelii, Tradycji i Kiecki Matki Bożej. Jak ktoś lubi siać fermenty to też fermenty będzie zbierał. Co zasiał to zbierze. Film jest u rekinka.
Staram się trzymać Ewangelii, nie jest łatwo i chyba z zasady za grzech pierworodny nie może być łatwo.
Ale człowiek nie ma innej (łatwiejszej) drogi do wyboru, bo są tyko dwie możliwości, zbawienie w Imię Jezusa Chrystusa albo wieczne potępienie.
A jaka ta droga powinna być do zbawienia, to trudne pytanie w dzisiejszym relatywizmie, który nawet dotknął samego Kościoła.
PiotrM
Droga wąska i trzymać się z daleka od nowinek i propagandy. Dziś trzeba wybierać w tym realitywie tak tak nie nie albo przyjąć to ze świata- Ponadto. Twardo trzeba stać przy Ewangelii albo tolerancja, a ona prowadzi tylko do piekła.
PiotrM
m.rekinek likes this.