12:18

Франциск ‒ панєретик

Франциск, говорячи про основні правди віри, навмисне використовує неточні і двозначні поняття. Таким чином відкриває двері для всіх єресей. У журналі «La Repubblica» він заявив: Цитата Франци…More
Франциск, говорячи про основні правди віри, навмисне використовує неточні і двозначні поняття. Таким чином відкриває двері для всіх єресей. У журналі «La Repubblica» він заявив:
Цитата Франциска: «Син Божий воплотився в душах людей, щоби вселити чуття братерства».
Відповідь: У Символі віри ми визнаємо, задля чого воплотився Божий Син: «... задля нас і нашого ради спасіння, зійшов із небес... і став чоловіком». Він не воплотився для того, щоб, як каже Франциск, вселити якесь чуття братерства.
Цитата Франциска: «Думаю, що нашою метою не є займатися прозелітизмом, а прислухатися до потреб, прагнень і розчарувань, відчаю та надії».
Відповідь: З позиції папського уряду Франциск оцим вказує, якою начебто є мета Церкви. За його словами, нею вже не є справжня місія, яка веде до спасіння душ. Її він зневажливо називає прозелітизмом. Замість місії він встановлює псевдомету ‒ прислухатися до потреб, прагнень і розчарувань, відчаю та надії. Це може робити і …More