00:18

PŁONIE Katedra Notre Dame - Pożar w Paryskiej Katedrze... Prosimy o modlitwę. OREMUS!

PŁONIE Katedra Notre Dame - Pożar w Paryskiej Katedrze... Prosimy o modlitwę. OREMUS! 🔔 SUBSKRYBUJ www.youtube.com/channel/UC5gl4IWityEkWA… 💗 Zostań Patronem: patronite.pl/NaukiKatolickieMore
PŁONIE Katedra Notre Dame - Pożar w Paryskiej Katedrze... Prosimy o modlitwę. OREMUS! 🔔 SUBSKRYBUJ www.youtube.com/channel/UC5gl4IWityEkWA… 💗 Zostań Patronem: patronite.pl/NaukiKatolickie 💙 Wsparcie: www.paypal.com/donate/ Dziękujemy Wam za każdą możliwą ofiarę przekazaną na rozwój nauk, to dzięki Wam powstają nowe odcinki i Nauki Katolickie się rozwijają. Bóg Wam Zapłać Kochani 💗💗💗 . . . . . . . . . . . . . . . ► Nauki o SPOWIEDZI: naukicor.wixsite.com/…/archiwum-wideo ► o Mszy Świętej: www.youtube.com/watch ► Zasady Życia Chrześcijanina: www.youtube.com/watch ►Triduum Paschalne: www.youtube.com/watch ► Czym jest Przedpoście: www.youtube.com/watch ► Historia Różańca Świętego: www.youtube.com/watch . . . . . . . . . . . . . . . Nauki Katolickie są dla wszystkich, którzy pragną pogłębiać wiedzę i wiarę katolicką! Jesteśmy grupą młodych katolików, której zależy na odpowiedniej formacji duchowej. Wielu wierzących, z którymi rozmawiamy potrzebuje … More
VRS
Modlę się żeby nie odbudowywali Macron z Tuskiem za pieniądze Rotszylda i nie otwierali jej po odbudowie hucznym międzyreligijnym nabożeństwem. Modlę się by katolicy francuscy odebrali swe kościoły ateistycznej republice.
Siula
Katedra Notre Dame nie należy do Kościoła tylko do państwa więc Marcon będzie ją odbudowywał po swojemu. Już nawet ogłosili, że pieniądze mają.
VRS
Dlatego właśnie jest się o co modlić.
VRS
Ciekawe czy tę kompozycję odbudują, bo wtedy p. Duda będzie miał okazję się dokształcić:
upload.wikimedia.org/…/1189px-Ecclesia…
Siula
Raczej to się zachowało ale mogą podczas remontu usunąć.
Gdyby to było wydarzenie biblijne, każdy odczytałby jako Boże napomnienie. Zresztą, nie tylko ta katedra płonęła w ostatnich latach, a także podobny przypadek mieliśmy w Polsce.
ToMeK1978
prosze sprawdzic jakie bylo z jedno z ostatnich kazan w Notre Dame!!!!!!
Weronika....S
@ToMeK1978 Proszę mi przybliżyć ogólnie treść tego kazania, gdyż sądzę po twoim wpisie, że jest interesujące na tle obecnych wydarzeń. Pozdrawiam.
ToMeK1978
Jedną z ostatnich modlitw, jakie odbyły się przed pożarem w paryskiej katedrze Notre Dame, były nieszpory, w których modliliśmy się słowami pieśni (1 P 1, 3-9):
"Dlatego radujcie się,
choć teraz musicie doznać trochę smutku
z powodu różnorodnych doświadczeń.
Przez to wartość waszej wiary
okaże się o wiele cenniejsza od zniszczalnego złota,
które przecież próbuje się w ogniu"
Weronika....S likes this.
Siula
"To nie Kościół jest właścicielem paryskiej katedry..."
www.gosc.pl/doc/5479564.To-nie-…

Czy Francja, która burzy kościoły i przerabia świątynie na knajpy, oprzytomnieje po pożarze katedry Notre Dame?
wpolityce.pl/swiat/442788-czy-fran…
Siula
Noc w której spłonęła katedra Notre Dame.
www.salon24.pl/…/949199,noc-w-kt…
Co w tym Roku Watykan wymysli na Wielki Czwartek? To nie tylko Francisco ale wszyscy biskupi zdadzili. Czy slyszeliscie jakies protesty gdy Franciszek sprasza antychrystow na Msze aby calowac ich nogi? Czy tego malo I zaczal calowac buty Muzulmanow z Sudanu?
Przecież to kardynałowie i biskupi wyrzucili Boga ze świątyń we Francji a wprowadzają Allaha
Bóg zezwala na zniszczenie Francji, Ohyda Spustoszenia. Prawdziwy Bóg nigdy nie bedzie dzielił jednego łoża z Allahem czy innymi bogami religii buddyjskich, hinduskich, talmudycznych..
Iluż debili w sutannach nawet w Polsce deklaruje że będzie bronić Allaha bo to prawdziwy Bóg? (Np ojciec jezuita R …More
Przecież to kardynałowie i biskupi wyrzucili Boga ze świątyń we Francji a wprowadzają Allaha
Bóg zezwala na zniszczenie Francji, Ohyda Spustoszenia. Prawdziwy Bóg nigdy nie bedzie dzielił jednego łoża z Allahem czy innymi bogami religii buddyjskich, hinduskich, talmudycznych..
Iluż debili w sutannach nawet w Polsce deklaruje że będzie bronić Allaha bo to prawdziwy Bóg? (Np ojciec jezuita R Raclaw)
W Wielki Poniedziałek Maria namaszcza Pana Jezusa perfumami. Judasz jest zgorszony drogocennym wydatkiem na Kościół (Ciało Chrystusa) i odchodzi, ponieważ był złodziejem chcącym przeznaczyć pieniądze na własną korzyść. W Wielki Poniedziałek AD 2019, pod panowaniem wygnanego Papieża i Niszczyciela (czytaj proroctwo św. Franciszka) panuje duch, którego celem jest pozbawić Kościół bardzo autentyczn…More
W Wielki Poniedziałek Maria namaszcza Pana Jezusa perfumami. Judasz jest zgorszony drogocennym wydatkiem na Kościół (Ciało Chrystusa) i odchodzi, ponieważ był złodziejem chcącym przeznaczyć pieniądze na własną korzyść. W Wielki Poniedziałek AD 2019, pod panowaniem wygnanego Papieża i Niszczyciela (czytaj proroctwo św. Franciszka) panuje duch, którego celem jest pozbawić Kościół bardzo autentycznych i cennych bogactw gromadzonych przez stulecia i ofiarowanych najbardziej chwalebnemu Bytowi Wszechmogącemu Bogu. Ów duch zdrady rozpala teraz ogień płonącej wspaniałej katedry Notre Dame i opanowywuje cały Kościół oddawany „biednemu” i zepsutemu światu dla własnej chwały i korzyści.
m.rekinek likes this.
Z_Darek
Republika pada z powodu jednej katedry, sami przecież rozwalają tysiące.
Ksenia
Uratowana relikwia Korony Cierniowej z Cierniem Korony Pana Jezusa i uratowana struktura Katedry, bedzie do odbudownia,,,,Dzieki Panu Bogu!
Ksenia
uratowana Swieta Tunika Swietego Ludwika
Siula
Kiedy płonie Dom Boży, nie ważne w którym kraju, to każdy katolik na świecie czuje w sercu ból.
TeresaKaczmar likes this.
Siula
"Arcybiskup metropolita Paryża Michel Aupetit wydał zgodę, aby w paryskich i podparyskich kościołach "zabrzmiały dzwony zapraszające do modlitwy". Tak stało się w wielu świątyniach. Wiele kościołów, które normalnie są zamknięte w nocy, będzie otwartych".
TeresaKaczmar likes this.
.
KTO ODRZUCA BOŻE PRAWO, ODRZUCA BOGA.. KTO ODRZUCA BOGA, CZCI sZATANA..

NIE MOŻNA DWOM PANOM SŁUŻYĆ..


TEN POŻAR, TO POCZĄTEK KOŃCA.. OSTATNI ZNAK DLA EUROPY.
xmireknowak and one more user like this.
xmireknowak likes this.
Doktor wiee likes this.
szuirad1