09:35

Саміт Франциска у Ватикані

На саміті Франциск не вирішував суть проблеми ‒ ліквідацію злочинної гомосексуальної мережі в Церкві. А саме вона має на сумлінні зловживання дітьми і семінаристами! Замість цього усім …More
На саміті Франциск не вирішував суть проблеми ‒ ліквідацію злочинної гомосексуальної мережі в Церкві. А саме вона має на сумлінні зловживання дітьми і семінаристами! Замість цього усім учасникам зустрічі роздали офіційну документацію ООН про т.зв. насильство над дітьми. Про цю організацію сьогодні вже відомо, що вона є ідеологічним і законодавчим фундаментом як для запровадження всесвітньої деморалізації дітей, так і для викрадання дітей у батьків соціальними службами!
Що стосується деморалізації, ООН програмує т.зв. сексуальне виховання, при чому навіть для дітей віком від 4 років та молодших. Діти не мають права знати, чи вони є хлопчиком, чи дівчинкою. Вже у садочках їх мусять вводити до сексуальності через порнографію та гендерні тренінги. Поступово їх спонукають до того, щоб вони пройшли гормональною терапією з метою зміни статі, а у старшому віці ‒ і до операції. Цю злочинну ідеологію та законодавство має на сумлінні ООН!
Що стосується масового …More