panMarek
Istnieje takie „proroctwo”, które mówi, że PiS mogą obalić tylko żydzi. Chyba się ono spełnia więc czemu mu nie dopomóc?
A tak w ogóle to należy wbijać w puste łby, że tylko Konfederacja (Wolnych Polaków!) i nic więcej a negocjacje PiS w 447 to jest ZDRADA! USA za wszelką cenę chce wejść na Międzymorze i nigdy się nie wycofa co wmawia kłamliwy PiS. Chcą tylko po raz kolejny przystrzyc Polaków o …
More
Istnieje takie „proroctwo”, które mówi, że PiS mogą obalić tylko żydzi. Chyba się ono spełnia więc czemu mu nie dopomóc?
A tak w ogóle to należy wbijać w puste łby, że tylko Konfederacja (Wolnych Polaków!) i nic więcej a negocjacje PiS w 447 to jest ZDRADA! USA za wszelką cenę chce wejść na Międzymorze i nigdy się nie wycofa co wmawia kłamliwy PiS. Chcą tylko po raz kolejny przystrzyc Polaków o Bilion zł (1 000 000 000 000 zł) aby nie mieć wraz z żydami żadnej konkurencji w biednych Polakach. Zrozumcie to. To jest SPISEK PRZECIW POLAKOM NA NASTĘPNE 100 czy 200 lat. Dlatego tylko! Konfederacja - i niech każdy rozumny przekona przynajmniej 5 - 10 osób do głosowania na Konfederację. Larum grają Polaku! Zacznij działać!
Konfederacja albo okupacja. Żarty się skończyły.
Podsumuję: kopa w d... PiS i ich żydom też. Dosyć tych kłamstw i ośmieszania Polaków w tych ich ustawkach z PO i resztą tego dziadostwa.
Tyle na dzisiaj a od jutra bierzemy się ostro za promowanie Konfederacji w naszych rodzinach i w śród znajomych. To jest klucz do powodzenia Konfederacji!
PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. Dla przykładu, jak my zachcemy sobie żydów (uchowaj Boże od takich zachcianek) to sami sobie weźmiemy oryginalnych mośków z Izraela albo NYC a nie te sowieckie podróbki, co to ich ojcowie przyjechali na ruskich tankach, razem z wszami i Informacją Wojskową z Riazania.
PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. I tu nie są winni żadni żydzi, tylko te rodzime jołopy, których oglądacie co dzień w TVP, TVN, POLSAT, których to od 30 lat wybierają niegramotni Polacy i koegzystujący z nim naród sowiecki wychowany po 1944 jak nowa rasa psa. A co do żydów - to w końcu dostaną od nas. Oj, dostaną!
Jeszcze trochę a mośki dostaną takiego tęgiego kopa w d... - a z nimi ten cały PiS z tymi swoimi Danielsami i resztą przebierańców - że na zakrętach się nie wyrobią w drodze na pustynię Negeb.

O badziewiu typu PO, Wiosna, Nowoczesna nawet nie wspomnę. Kulturalny człowiek nie wymienia tych nazw. Co do organizowanej naprędce wrześniowej "zachęty przedwyborczej" zwanej "WIZY" organizowanej przez PiS - to niech USA włożą swoje wizy sobie w buty. Dosyć tej hucpy.
Króluj nam Chryste

P.S. A tu ciekawy sondaż w kwestii „Wybory do Parlamentu Europejskiego”. W 6 powiatach Konfederacja wygrywa!

fakty.interia.pl/…/news-pis-na-szc…
Quas Primas and one more user like this.
Quas Primas likes this.
kazik0804 likes this.