Vráťte sa do jednoty s BENEDIKTOM XVI.

Laudetur Jesus Christus. V Pravde vám hovorím...Vy všetci,ktorí ste v jednote s Bergogliom,nie ste v jednote s Božským Spasiteľom Ježišom Kristom!! Ste v jednote či už nevedome,alebo vedome s Antikri…
macusana
Nech je pozehnany drahy Otec Benedikt Pane daj mu silu. Modlim sa za sv. Otca Frantiska on miluje Krista preto mu Pan da vsetko oco ho ziada .
ekans
to jsou žvásty paní Bostlové ve slovenském jazyce
Petrvs je PetraB?
dorka2
Útoky na Katolícku cirkev sa stupňujú.

HBO zaútočilo na hierarchiu v cirkvi a na pápežstvo.

www.tfp.org/…/sign-now-hbo-se…
"A povedal mi: „Vody, ktoré si videl tam, kde sedí neviestka, to sú ľudia, zástupy, národy a jazyky. 16 A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. 17 Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová." Zj.17 Toto …More
"A povedal mi: „Vody, ktoré si videl tam, kde sedí neviestka, to sú ľudia, zástupy, národy a jazyky. 16 A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. 17 Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová." Zj.17 Toto urobia s neviestkou ,aj jej pachamamou a jej ostatnými cirkusmi ,modloslužbami a ohavnosťami.
PetraB likes this.
Benedikt je v jednote s Bergogliom,tak je to úplne jedno,lebo s obidvomi pomašírujete do toho spoločného "abrahámovského náboženstva:)
Tomislav and one more user like this.
Tomislav likes this.
In nomine Jesus likes this.
macusana
Uz sa nato tesim lebo tam kam nas povedie sv. Otec budu vsedci na ktorych sa teším.
zaslúžite si to,preto vám to Boh dopraje. "Lebo o čokoľvek budete prosiť v mojom mene dostanete a dá sa vám" Keď teda chcete ísť s Bergogliom do jedného veľkého ,spoločného ,satanistického náboženstva new age ,Boh vám to dá a bude to spravodlivé.
Peťu..už si bol za Benediktom?
a co hutoril?
že klamal, vytačal sa... ked vravel, že odstupil dobrovolne?

alebo znova zopakoval že pravoplatným papežom je František a že máme jeho prijmať za papeža a nešpekulovať nostalgicky za erou Benedikta?
Theodorá-Máriá likes this.