Kuffa odmietol odpovedať liberálnym médiám: „Z bieleho robia čierne a z čierneho biele“

Kuffa odmietol odpovedať liberálnym médiám: „Z bieleho robia čierne a z čierneho biele“ Moderátor podcastu portálu Aktualit.sk Peter Hanák sa rozhodol položiť otázky otcovi Mariánovi Kuffovi, pretože…More
Kuffa odmietol odpovedať liberálnym médiám: „Z bieleho robia čierne a z čierneho biele“
Moderátor podcastu portálu Aktualit.sk Peter Hanák sa rozhodol položiť otázky otcovi Mariánovi Kuffovi, pretože ho zaujímalo, čo robí v parlamente a to aj napriek tomu, že s ním Kuffa rozprávať nechcel.
V podcaste tiež diskutoval s historikom o tom, či správanie Kuffu spadá do definície fašizmu alebo klerofašizmu a v čom sú jeho výroky údajne problematické.
Otec Marian Kuffa prišiel v utorok do parlamentu podporiť obmedzenia potratov. „Chcem podporiť hodnotové veci – protipotratový zákon,“ vysvetlil Kuffa s tým, že sa prišiel do parlamentu pozrieť ako zástupca verejnosti, keďže to urobil už viackrát, keď sa hlasovalo o hodnotových veciach.
Moderátorovi Aktualít ale táto odpoveď nepostačovala a zaujímal sa aj o to, či sa Kuffa počas dňa stretne s politikmi. Na základe predchádzajúcich zlých skúsenosti s liberálnymi médiami, otec Kuffa moderátorovi povedal, že mu na jeho otázky neodpovie. Kuffa …More
warez likes this.
Coburg
Peter Bezáka Propagovali liberálne médiá. A celý tzv. "Mainstream" je liberálny. Kontrast medzi Bezákom a Kuffom je iný. Bezák VYPOVEDAL POSLUŠNOSŤ Cirkvi, a Kuffa ju DODRŽIAVA - a to je ten nebotyčný rozdiel.
warez and 2 more users like this.
warez likes this.
ľubica likes this.
Peter(skala) likes this.
macusana
Nemyslím si že sa dá porovnávať Kuffa a Bezák.
Peter(skala)
zaujimavý kontrast: ked Bezak mal zakazane vystupovať verejne, tak využil liberalne media.
Kuffa sa učí na chybách iných a tak si dáva pozor, ktoré média ho oslovuju.

Bezaka nakoniec potopili práve tí, ktorí ho najprv vychvalovali
To iste by urobili aj s Kufom
Coburg likes this.