Language
9 2 647
csk.cartoon

Je Pápež mimo reality?

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsNrvdloooyo
Zedad
Hoki jo a Hoki, tohleto je také určeno biskupům a papeži. Jak dlouhá doba již uběhla od vydání exhortace Amoris Laetitia? Příliš mnoho času je věnováno sexu, homosexualitě a genderu! No a co tak hlásat radostnou zvěst a dát jasné slovo k přirozenému Božímu zákonu. Je to o mravech, ať po Václavském náměstí neběhají polonazí z Pochodu pražské pýchy.
Je třeba to jasné slovo.
Zedad
Hoki Co je to sodomie, je otázka na biskupy a na papeže. Ty jsi ukázkou toho, jak tě to doplantalo.
Zedad
Hoki no a je to otázka, spíš než pro tebe, pro biskupy a pro papeže.
Zedad
Hoki a pokud se ti pozdává, že opakuji, no tak k dalším bodům, co tu předkládáš se ani nedostaneme, jelikož v Církvi, která je svatá by se mělo vědět, co je to sodomie.
Zedad
Hoki odpověď papeže na článek 52 exhortace AL, je důležitá. On jednou ví a v jiném projevu neví..
Zedad
Hoki říkali mi, že manželství je svátost, a že sodomie je hřích do nebe volající, že na Sodomu a Gomoru padal oheň z nebe. Nemám důvod nevěřit těm, co mi to říkali a nemám důvod nevěřit slovu Písma. Proč tedy papež neví, jestli dva chlapi tvoří manželský pár?
Zedad
Hoki pleteš se. V Církvi svaté musí být jasno, co je sodomie!
Zedad
Hoki před 3 hodinami
Posolstvo Kráľovnej pomoci (z 15. januára 2019)
Myslím, že mé stanovisko je jasné a naprosto se shoduje s církevními dokumenty, které jsou stále platné a které jen někdo nezná a nebo nechce znát. A ještě jedna věc, pokud na Glorii hledáme jistá klíčová slova tak velmi často nalezneme určité registrace spojené s určitou retorikou, např. Zedad - sodomie......

www.radiovatica… More
Přítel
Ne všechno, co se nám od dětství předkládá jako realita, realitou je. Mnoho náboženských úvah je založeno na chybném základě.