50:28

Film o ukrytej dla wiernych Homilii Św Jana Pawła II, obrońcy Bożego Prawa

Film o ukrytej dla wiernych Homilii Św Jana Pawła II, obrońcy Bożego Prawa
osdamen
Dla wielu ludzi osoby natchnione łaską bożego miłosierdzia, będące wizjonerami -charyzmatykami, a w rzeczywistości jak każdy z nas narzędziem w ręku Boga w Trójcy Świętej Jedynego, są solą tej Ziemi, wybranymi do pełnienia Woli Boga celem spełnienia powierzonej im misji.

Misją takich wybranych i namaszczonych Duchem Świętym osób jest
pełnienie Jego Woli w sposób tak doskonały jak tylko potrafi …More
Dla wielu ludzi osoby natchnione łaską bożego miłosierdzia, będące wizjonerami -charyzmatykami, a w rzeczywistości jak każdy z nas narzędziem w ręku Boga w Trójcy Świętej Jedynego, są solą tej Ziemi, wybranymi do pełnienia Woli Boga celem spełnienia powierzonej im misji.

Misją takich wybranych i namaszczonych Duchem Świętym osób jest
pełnienie Jego Woli w sposób tak doskonały jak tylko potrafi to czynić stworzenia wspierane i prowadzone Łaską Bożą celem nawrócenia i ratowania dusz, które idą na zatracenie.

Droga forumowiczko Quas Primas niech nie martwi ciebie liczba wejść 1,7 tys oglądająca bożego człowieka, ale raczej cieszy fakt, że liczba ta choć niewielka, jednakże wskazująca na fakt poszukiwania Prawdy Boga w Piśmie Świętym, pobożnych praktykach modlitewnych, takich ( Koronka do Bożego Miłosierdzia, Różaniec Święty - niewyczerpane źródło łask) o jakich wielokrotnie mówi i zachęca ten tak pogardliwie nazwany przez ciebie "wizjoner"

Co do zarzutu promowania przez "nas" heretyków tak ja , jak i wielu ludzi, nie widzi nic zdrożnego i niewłaściwego w ukazywaniu i zachęcaniu do zapoznania się z charyzmatem takich ludzi, prowadzonych przy asyście kapłanów katolickich, biskupa katolickiego, a także wspartych modlitwami wielu żeńskich i męskich zakonów, oraz przez licznych wiernych Kościoła Rzymsko Katolickiego.

Jeśli chodzi o twoj poniższy wpis:

"Kolejny tzw. "wizjoner"! Po co wstawiacie i promujecie heretyków?1,7 tys wejść, ilu z nich zostanie zwiedzionych?"
może świadczyć o twoim obskurantyzmie

a kolejny wpis wygenerowany automatycznie:


"Quas Primas nie chce abyś się z nią kontaktowała"

świadczy o dalszym ostracyzmie mojej osoby.

Życzę tobie Łaski Ducha Świętego i Pokoju serca płynącego z Jego natchnień, mądrości bożej w poznawaniu Jego działania, przez modlitwy i wiarę tak nielicznych bożych charyzmatyków, wybranych jako dzieci Kościoła przez Boga w Trójcy Świętej Jedynego
Kolejny tzw. "wizjoner"!
Po co wstawiacie i promujecie heretyków?
1,7 tys wejść, ilu z nich zostanie zwiedzionych?
yaphet o jakis spostrzegawczy! czy to Ojciec Swiety Jan Pawel II przygotowywal te dzieciaczki do Sakramentu Komunii Swietej ? A moze ksieza, katecheci, ktorzy przygotowywali dzieci do komunii swietej nakazli tym dzieciom przyjmowac Jezusa tylko i wylacznie wlasnie tak jak piszesz, by Ojca Swietego zabolalao...bo napewno zabolalo- mial je szarpac czy robic zamieszanie podczas rozdawnia Komunii …More
yaphet o jakis spostrzegawczy! czy to Ojciec Swiety Jan Pawel II przygotowywal te dzieciaczki do Sakramentu Komunii Swietej ? A moze ksieza, katecheci, ktorzy przygotowywali dzieci do komunii swietej nakazli tym dzieciom przyjmowac Jezusa tylko i wylacznie wlasnie tak jak piszesz, by Ojca Swietego zabolalao...bo napewno zabolalo- mial je szarpac czy robic zamieszanie podczas rozdawnia Komunii Swietej...oj Madralo od siedmiu bolesci!
nienawisc jest grzechem , oczernianie ogolnie jest grzechem ciezkim- a w tym przypadku nawet bez podania najmniejszych dowodow -, prawda jest prawda- a to co wstawiasz jest wstretnym paszkwileml!
Ojciec Swiety Jan Pawel II:
Jan Paweł II zaraz po objęciu pontyfikatu w wielu osobistych rozmowach nie ukrywał swego zaniepokojenia i oburzenia z powodu tych niszczących wiarę nadużyć. Odpowiadając na …More
nienawisc jest grzechem , oczernianie ogolnie jest grzechem ciezkim- a w tym przypadku nawet bez podania najmniejszych dowodow -, prawda jest prawda- a to co wstawiasz jest wstretnym paszkwileml!
Ojciec Swiety Jan Pawel II:
Jan Paweł II zaraz po objęciu pontyfikatu w wielu osobistych rozmowach nie ukrywał swego zaniepokojenia i oburzenia z powodu tych niszczących wiarę nadużyć. Odpowiadając na pytanie dr W. Półtawskiej: Ojcze święty, jak powinniśmy przyjmować Komunię św.: na stojąco czy na klęcząco, powiedział bez wahania: „Tylko na klęcząco!”

Jeszcze dobitniej potwierdzał to w różnych dokumentach. Widząc straszliwy upadek wiary oraz puste i sprofanowane kościoły na Zachodzie, już na początku swego pontyfikatu podejmuje działania, aby przeciwdziałać (przynajmniej na Wschodzie Europy) dalszemu niszczeniu Kościoła i ateizacji narodów na skutek szerzenia tych błędów. Wiedział, że kryzys kultu równa się kryzysowi człowieka.

Na Wielki Czwartek roku 1980 Ojciec święty Jan Paweł II skierował do biskupów list o tajemnicy i kulcie Eucharystii [Dominicae Cenae], w którym przypomniał, że „ (...) odnowa liturgii przeprowadzona prawidłowo w duchu Vaticanum II jest miarą warunkiem wprowadzenia w życie nauki Soboru, (...) przeświadczeni, że przez Vaticanum II.

Duch święty »powiedział« Kościołowi te prawdy i dał wskazania, które służą spełnieniu misji wobec ludzi dnia dzisiejszego i jutrzejszego, Ojciec święty zwrócił uwagę na nadużycia,które się wkradły do kultu Eucharystycznego, i polecił przygotować instrukcję, która pomogłaby je usunąć" (Ks. T. Sinka, Ceremonie Mszy św., ITKM, Kraków 1998).

W ślad za tym 177. Konferencja Episkopatu Polski (10-11 XII 1980), mając na uwadze wskazania Papieża, wydaje zarządzenie, w którym, świadomy ogromnego zagrożenia dla wiary, wielki Prymas Tysiąclecia ks. kard. St. Wyszyński stwierdza jasno: "W diecezjach polskich przyjmuje się Komunię św. z rąk celebransa [kapłana] do ust w postawie klęczącej.

Przepisy te należy zachować we Mszach św. także dla grup specjalnych" (tamże).

"Jeżeli Msza św. odprawia się przy ołtarzu, gdzie umieszczone jest tabernakulum z Najświętszym Sakramentem, klękanie obowiązuje nie tylko od przeistoczenia do Komunii św., ale podczas całej Mszy św., ilekroć dla spełnienia czynności liturgicznych przechodzi się z jednej strony prezbiterium na drugą, a także kiedy przychodzi się do ołtarza i odchodzi"(OWMR nr 233).

+ GODNE PRZYJMOWANIE BOGA W KOMUNII ŚW.
Bob likes this.
To co dobre się ukrywa. To co złe stawia na świeczniku
ASSA and one more user like this.
ASSA likes this.
Waldem likes this.