Anton Čulen
51437

Kardinál Burke: 12. decembra konajme pokánie za modloslužobníctvo, cez ktoré vstúpili diabolské …

Kardinál Burke: 12. decembra konajme pokánie za modloslužobníctvo, cez ktoré vstúpili diabolské sily do baziliky sv. Petra. Kardinál Burke sa pridal k celosvetovej výzve, ktorej pôvod je vo Francúzsk…More
Kardinál Burke: 12. decembra konajme pokánie za modloslužobníctvo, cez ktoré vstúpili diabolské sily do baziliky sv. Petra.
Kardinál Burke sa pridal k celosvetovej výzve, ktorej pôvod je vo Francúzsku, aby sa 12. decembra celá Cirkev obrátila k pokániu a modlitbe za odčinenie hriechu modloslužobníctva, ktorého sa mali cirkevní predstavitelia dopustiť počas nedávnej Synody o Amazónii. Až neskôr hovorca Vatikánu priznal, že nejde o Pannu Máriu.
Kardinál uviedol, že týmto aktom “vošli diabolské sily do baziliky Sv. Petra a Cirkev musí prosiť Boha o odpustenie, aby tieto sily boli vyhnané. “Niečo veľmi zlé sa udialo počas Synody o Amazónii. Falošný bôžik bol daný do stredu baziliky, ktorý je symbolom diabolských síl,” uviedol kardinál Burke v rozhovore pre francúzsku televíziu TV Liberté.
“Preto je nevyhnutné, aby sme konali pokánie a modlili sa, aby diabolské sily, ktoré cez toto modloslužobníctvo vstúpili do baziliky boli vyhnané Božou milosťou a Ježišom Kristom, ktorý chce, aby …More
Tina 13 likes this.
Anton Čulen
Pravda bude skryta
zaba likes this.