Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých …

Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých obviňuje z pedofílie? Za posledných 20 rokov to už poznáte všetci. Minimálne raz za mesiac sa musí v …More
Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých obviňuje z pedofílie?
Za posledných 20 rokov to už poznáte všetci. Minimálne raz za mesiac sa musí v mainstreame objaviť nejaký pedofilný škandál v cirkvi z druhého konca sveta.
Deje sa tak pravidelne mesiac čo mesiac, rok čo rok, kým celá spoločnosť nenadobudne dojem, že väčšinu cirkvi zrejme tvoria pedofili. A to všetko s jediným cieľom. Zdiskreditovať cirkev ako nositeľku morálnych hodnôt a potom napadnúť hodnoty samotné
Ako predviedol denník SME, nie je však pedofil ako pedofil. Pokiaľ sa dívame na pedofila ako člena diskriminovanej menšiny, ktorá tiež len chce svoje práva ako zvyšok LGBTI, treba sa na vec pozerať predsa trochu zhovievavo. Ide totiž len o „človeka s poruchou sexuálneho výberu“. No ak sa objaví takéto podozrenie v rámci cirkvi, musia tie isté médiá vyjadriť nekompromisné zhnusenie.
Nie je dokonca problém takúto kauzu účelovo priniesť, ak to má za cieľ znevážiť určitú …More
Robia to rafinovane. O zmene katolíckeho učenia na ekumenizmus sa nikde v mainstreame nedočítate. Práve naopak.Chvália apostatu Františka a odpadlú štruktúru za všetky synkretistické kroky a postoje.
Ale súčasne vyťahujú každý morálny poklesok týchto ekumenistov.
Prečo?
Aby ju ľudia znenávideli a stáli na strane globalistov ,keď zničia a vyplienia Vatikán po tom ,ako im poslúži v ich plánoch.A …More
Robia to rafinovane. O zmene katolíckeho učenia na ekumenizmus sa nikde v mainstreame nedočítate. Práve naopak.Chvália apostatu Františka a odpadlú štruktúru za všetky synkretistické kroky a postoje.
Ale súčasne vyťahujú každý morálny poklesok týchto ekumenistov.
Prečo?
Aby ju ľudia znenávideli a stáli na strane globalistov ,keď zničia a vyplienia Vatikán po tom ,ako im poslúži v ich plánoch.A takto sa splní Písmo a RKC -babylonská neviestka dostane trest opísaný v ZJ.sv.Jan 17 kap.:

"Desať rohov, ktoré si videl, je desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale na jednu hodinu dostanú kráľovskú moc spolu so šelmou....A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová."
Jana Teleki: Požiadala som znalcov o posúdenie textov SME o pedofílii. Niektorí sa zhodli, že ich písal pedofil
alianciazanedelu.sk/archiv/4061
Bratia a sestry likes this.
Bratia a sestry likes this.
Petícia „Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti!“
www.podpisem.sk/…/peticia-zastavt…
SMEčko na smetisko a že vraj "len triedia smetie" sami produkuju smetie
Nechcete Istanbulský dohovor? Emancipujte ženy povinnými škôlkami! Čaputová neprotestovala, v duchu marxizmu-leninizmu podpísala zákon o povinných škôlkach