Prosiłem o zgodę na wysłanie zaproszenia do Przewodniczących Konferencji Episkopatów całej Europy o poparcie dla inicjatywy, którą wystosowałem do Ojca Świętego Franciszka, o ogłoszenie św. Jana …More
Prosiłem o zgodę na wysłanie zaproszenia do Przewodniczących Konferencji Episkopatów całej Europy o poparcie dla inicjatywy, którą wystosowałem do Ojca Świętego Franciszka, o ogłoszenie św. Jana Pawła II Patronem Europy i Doktorem Kościoła. Taką zgodę uzyskałem – zaznaczył ks. abp Stanisław Gądecki. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski i Wiceprzewodniczący Rady Konferencji Episkopatów Europy (CCEE) wziął udział w posiedzeniu Prezydium CCEE, które w dniach 1-3 grudnia br. obywało się w Bratysławie.
radiomaryja.pl
coliber
2

Ks. abp S. Gądecki: Poproszę Przewodniczących Episkopatów Europy o wsparcie dla ogłoszenia św. …

Prosiłem o zgodę na wysłanie zaproszenia do Przewodniczących Konferencji Episkopatów całej Europy o poparcie dla inicjatywy, którą wystosowałem do …
Tradycja i Wiara
Obawiałem się tego JP2 Doktorem Kościoła, a po nim Faustyna :)

Można sobie tutaj coś na ten temat poczytać, jak ktoś ma odwagę: wobronietradycjiiwiary.com/teologia-ciala-… Zaczyna się wesoło, ale wesołe nie jest. Dla myślących i krytycznych, zatem nie dla każdego.
Tradycja i Wiara
@W obronie Tradycji Kościoła Dlaczego mam przestać? Jeszcze nie zacząłem? Przecież Pan ani Pani tego nie czytała, więc skąd taka ocena? Wiedza wlana? Podejrzane.