02:58
hawaii
732.3K

PIERWSZA STREFA NOŁ GOŁ W POLSCE - Mieszkańcy Linina BŁAGAJĄ O POMOC !!!

Opublikowany 6 cze 2017 TYTUŁ REPORTAŻU: Jak naprawdę wygląda życie wśród ucho*^%$w? Ośrodek dla im$#&^tów pod Warszawą. www.youtube.com/watchMore
Opublikowany 6 cze 2017
TYTUŁ REPORTAŻU:
Jak naprawdę wygląda życie wśród ucho*^%$w? Ośrodek dla im$#&^tów pod Warszawą.
www.youtube.com/watch
Piotr2000
Czeczency/80,000/,
Zydzi /zdaje sie, ze juz kilkaset tysiecy + kamienice, nasze beda AZ ULICE/,
Ukraincy /2 miliony/

i
co dalej z Polska oraz narodem?
Narodowi tubylczemu nad Wisla
zafundujmy aborcje /tez i pigulki poronne EllaOne,
za rok poprzedni,
viceminister zdrowia poinformowal,
"tylko" 240,000 nienarodzonych dzieci,
eutanazje,
i
"wypad" na zachod....
no no no...
z tym zachodem troche …More
Czeczency/80,000/,
Zydzi /zdaje sie, ze juz kilkaset tysiecy + kamienice, nasze beda AZ ULICE/,
Ukraincy /2 miliony/

i
co dalej z Polska oraz narodem?
Narodowi tubylczemu nad Wisla
zafundujmy aborcje /tez i pigulki poronne EllaOne,
za rok poprzedni,
viceminister zdrowia poinformowal,
"tylko" 240,000 nienarodzonych dzieci,
eutanazje,
i
"wypad" na zachod....
no no no...
z tym zachodem troche przesadzilem,
no to moze na wschod, do wdziecznej za Majdan Ukrainy, za miliardy zlotych zawiezione tam przez prez. DUDE, za osrodki treningowe dla banderowcow, za bron masowo dostarczana...za "instruktorow, za pana Balcerowicza i kilku innych doradzajacych tam prez. Poroszenku....
i tutaj mamy maly szkopul...
zarowno z zachodu jak i wschodu
mozna wrocic ... z poderznietym gardlem;
na zachodzie z rak "pokojowych" islamitow,
na wschodzie - z rak neo-banderowcow /Tyma, szef ukrainskiej rozwiedki na Polske ju obiecywal "powtorke z Wolynia/...
m.rekinek
Trwa dramat mieszkańców miejscowości Coniew i Linin, gdzie mieści się ośrodek dla uchodźców z Czeczenii. Portal wPolityce.pl rozmawiał z przerażonymi i atakowanymi przez Czeczenów mieszkańcami. Jak ustaliliśmy, zamierzają oni przekazać szefowi MSWiA petycję w sprawie bandyckich wybryków uchodźców z Czeczenii. Mają dość bezkarności mieszkańców ośrodka w Lininie. W sieci pojawił się film …More
Trwa dramat mieszkańców miejscowości Coniew i Linin, gdzie mieści się ośrodek dla uchodźców z Czeczenii. Portal wPolityce.pl rozmawiał z przerażonymi i atakowanymi przez Czeczenów mieszkańcami. Jak ustaliliśmy, zamierzają oni przekazać szefowi MSWiA petycję w sprawie bandyckich wybryków uchodźców z Czeczenii. Mają dość bezkarności mieszkańców ośrodka w Lininie. W sieci pojawił się film dokumentalny o wybrykach Czeczenów, którzy terroryzują mieszkańców.

Ośrodek w Lininie istnieje od ponad dekady, ale mieszkańcy okolicznych miejscowości są na skraju wyczerpania nerwowego. Boją się przechodzić obok ośrodka, a w okolicy kręcą się całe grupy młodych Czeczenów, którzy z nudów lub dla tzw. „zabawy” zaczepiają przechodzące kobiety.

Kiedyś przy ośrodku biegła ścieżka rowerowa, ale nikt już z niej nie korzysta. Grupki mężczyzn zaczepiają wszystkich, a najbardziej kobiety. Strach tam jeździć. Snują się po okolicy i z nudów stają się groźni.

– mówi portalowi wPolityce.pl Danuta Rechnia, radna gminy Góra Kalwaria, która nie zgadza się na to, by kilkuset Czeczenów przejęło kontrolę nad całą okolicą.

Z opowieści mieszkańców, wielu z Czeczenów, zachowuje się wyjątkowo agresywnie. W kwietniu doszło do ataku na miejscową szkołę z Coniewie. Z informacji rodziców wynika, że dwóch wyrostków z ośrodka pobiło ochroniarza szkoły, który wcześniej rozdzielał dwóch skłóconych nastolatków - Polaka i Czeczena.

Nazwano to incydentem, ale to był bandycki napad na szkołę. Pobito człowieka na oczach dzieci i nauczyciela. W szkole była moja córka i żona.

– relacjonuje nam Marcin Gwardys ze Stowarzyszenia Rodzin „Pamięć i Tożsamość”, który także drży o swoje dzieci i stał się inicjatorem oporu wobec zachowań Czeczenów na tym terenie.

Trzeba powiedzieć dość temu co się dzieje. Ostatnio zaczepiane są kobiety, nawet te, które pojawiają się w okolicy z dziećmi. Nagabywane nie czują się komfortowo. Moja bratowa przechodziła z wózkiem i dzieckiem i była zaczepiana przez grupę Czeczenów jadących samochodem. Inna osoba narzekała, że jest nagabywana w sklepie. Kobiety były szarpane przez tych mężczyzn. Sprawa z napadem na szkołę przechyliła czarę goryczy. Złożymy w tym tygodniu petycję do ministra Błaszczaka. Policjanci, którzy przyjechali na interwencję w szkole, naszym zdaniem, nie zadziałali skutecznie. Skończyło się na pouczeniu i było po temacie. Napastnicy zostali na terenie szkoły!

– opowiada.

Cieszymy się, że przynajmniej lokalna władza nas wspiera i popiera naszą petycję.

– podkreśla Gwardys.
Agnus and one more user like this.
Agnus likes this.
molot likes this.
m.rekinek
Film ,,Jak naprawdę wygląda życie wśród uchodźców? Ośrodek dla imigrantów pod Warszawą" tutaj :
Horror w ośrodku dla imigrantów pod Warszawą ! Ludność jest terroryzowana.
Bos016 likes this.
m.rekinek likes this.
hawaii
Jasna cholera!