osdamen likes this.
@ZBM, „Kościół, i x. Międlar podpisali cyrograf z PO-PIS-em czy czekają na rozkwit "WIOSNY" biedronia...?
jak tam baba się spisuje ? kolejne dziecko w drodze ?
.......to prawda , że żyje w grzechu ciężkim ( któż z nas jest bez grzechu ? ) , ale jak widać rozumu i rozwagi politycznej jeszcze nie utracił .
ZBM
Ks. Jacek M. ma rację. Zasadą "każda partia ma swego Żyda" rozwalono najbardziej obiecujące polskie inicjatywy, np. "Solidrność". Ratujcie Konfederację!
ZBM likes this.
marta1012
Z tego co mi wiadomo nie są oni na listach. Księże Jacku możesz głosować na pis tam jest 90% syjonistów i masonów.Nie siej defetyzmu głosuj sobie po swojemu a że znajdzie się na listach Konfederacji ktoś nie powołany no na pewno się znajdzie. Wiedz o tym że to jest nasza ostatnia nadzieja by nie stać się kolonią.Mam ogromny szacunek dla kapłanów i dlatego księże Jacku zaszyj się w domowych …More
Z tego co mi wiadomo nie są oni na listach. Księże Jacku możesz głosować na pis tam jest 90% syjonistów i masonów.Nie siej defetyzmu głosuj sobie po swojemu a że znajdzie się na listach Konfederacji ktoś nie powołany no na pewno się znajdzie. Wiedz o tym że to jest nasza ostatnia nadzieja by nie stać się kolonią.Mam ogromny szacunek dla kapłanów i dlatego księże Jacku zaszyj się w domowych pieleszach.Nie do tego zostałeś powołany i szanując to powołanie powinieneś siedzieć cicho i nie wychylać się z takimi tekstami.
....być może Konfederacja to nasza ostatnia alternatywa przeciw okupantowi syjonistycznemu ,ale czy nie jest napisane "......NIE WPRZĘGAJCIE SIĘ W JARZMO Z NIEWIERNYMI ! " ???
Allegro and one more user like this.
Allegro likes this.