ZNAK KRZYŻA

ERNEST HELLO Chcę wskazać na kilka głębin, które nam znak krzyża rozwiera, i przytoczyć kilka z pomiędzy licznych faktów, dowodnie stwierdzających prawdę w nim zawartą. I. W podróży, w górzystej …
predex
AQ tu sobiue popatrzcie jak wyglada św w JPII w łagioewnikach, Nasz świety w grobie sie przewraca.

globalne-archiwum.pl/sanktuarium-jp-…
Krzyż św. Piotra – forma krzyża, będąca odwróceniem o 180 stopni krzyża łacińskiego. Nazwa nawiązuje do tradycji o śmierci apostoła Piotra, który został ukrzyżowany głową w dół.
a tak na prawde to masoni od nas go przejeli
ale odwrócony znak krzyża to też nasz,krzyż piotrowy przecież,nie przesadzajcie,no ale i bądżcie czujni,to prawda
kod01
To ty nie przesadzaj!!!glupoty piszac.Odwrocony to satanistyczny ....slepoto!!
predex
Tak tak , jednak najgłupsi sa z wszytkich religii katolicy, nawet tutaj to widać , c hwala odwrócony krzyz , bo to Piotrowy, widzieliście gdzieś w kosciele odwrócony krzyż , sa one tylko w kościolach satanistycznych, a tutaj pisza chłopki ,że to też ich krzyż, naiwność porażajaca.

ZSresaztą w św JPII w Łagiewnikach,również w ołtarzu g,lownym matolki kościółkowe daly sobie wstawić odwrócony …More
Tak tak , jednak najgłupsi sa z wszytkich religii katolicy, nawet tutaj to widać , c hwala odwrócony krzyz , bo to Piotrowy, widzieliście gdzieś w kosciele odwrócony krzyż , sa one tylko w kościolach satanistycznych, a tutaj pisza chłopki ,że to też ich krzyż, naiwność porażajaca.

ZSresaztą w św JPII w Łagiewnikach,również w ołtarzu g,lownym matolki kościółkowe daly sobie wstawić odwrócony krzyż, calkowita profanacja kościoła, i potwora polykającego go.
Niejaki biskup miejsca jesxt nawet tego nieświadomy.

Sw JP II gotowa do mszy satanistycznych, ciekawe , czy już tam odprawiają te satanistyczne msze , wcale bym się nie zdiwił, za kilka lat to wyjdzie ,że tam są juz po cichu msze satanistyczne, a jak nie to bedą w przyszłości , moja intuicjaq m,i to podowiada.
Krzysiekk likes this.
Krzysiekk
dokładnie, większość ludzi robi odwrócony znak krzyża w ogóle nie zdając sobie z tego sprawy. Wystarczy ustać przed lustrem i samemu to sprawdzić. Ale co tu o krzyżu mówić jak ludzie idą po Eucharystie jak po bułkę w piekarni..
mk2017 and one more user like this.
mk2017 likes this.
wojownikChrystusa likes this.
Róbcie zamieszanie, mieszajcie, a to wam źle, a to krzywo, a... Kościół runie dzięki takim zamieszkom, w końcu naprawdę uderzycie w znak Krzyża. Nieźle wam się nudzi
jansprawiedliwy likes this.
predex
X Piotr mówi juz o tym od 10 lat , ale wszyscy księża żegnaja sie odwroconym krzyżem do dzisiaj ,łączniue z papieżem, cha cha cha, ignorancja naszego kleru jest porazająca, a co mowić o wiernych, są najgłupsi z wszystkich religii.

Ja obserwuje już księży , od kilku lat ,. nie znam żadnego co sie żegna prawidlowo.
Jest taki kawał. Jedzie facet maluchem i słucha radia. I słyszy: "uwaga kierowcy, na drodze nr 56 w okolicy psiej wólki jakiś samochód jedzie pod prąd" - nasz bohater, kierowca malucha mruczy przez zęby: "i to niejeden samochód, ale jest ich pełno"
Sczaiłeś dowcip? Nie? To mała podpowiedź - Ty jesteś tym kierowcą malucha co jedzie pod prąd.....
kod01 likes this.
kod01
Chory...palant...
Radek33 and 3 more users like this.
Radek33 likes this.
PiotrM likes this.
MariaBarbara likes this.