Language
fartuszniak
Proszę o rozwagę w rozpowszechnianiu opinii o Księdzu Natanku typu:
"objawienia na zawołanie"
"żyje nadal razem z księdzem"
To są poważne oskarżenia i proszę podawać źródło takich opinii.
Proszę już skończyć z tym zniesławianiem księży "metodą poniżej pasa". Wyjątkowo takie opinie mają prawo ogłaszać światu osoby, które były bezpośrednimi świadkami takich wydarzeń.
Lepiej się pomodlić za takiego… More
wacula
Szukający PRAWDY A w kilku Twoich wątłych wypowiedziach nie wyjaśniasz dlaczego młoda kobieta na plebanii żyje nadal razem z księdzem Natankiem itd .A czyż nie ma już zakonów i formacji zakonnych dla kobiet? tylko siedzieć u Natanka , i Kardynał Dziwisz ma rację ponieważ jest przełożonym duchownym itp i Quas Primas ma też rację UWIERZ NAM a nie broń zła.
Quas Primas
Nikt nikogo nie szkaluje.
Zapytaj (o ile masz taką możliwość) p. Agnieszki, czy była w Licheniu u egzorcysty i co on powiedział...
Oczywiście o ile sama Agnieszka się do tego przyzna. Poza tym, ks. Natanek powinien wiedzieć, że taka bliska łączność z kobietą jest w KK zakazana.
Co możesz powiedzieć na objawienia na zawołanie, które występują u p. Agnieszki?
Odpowiedz mi na to Elżbieto.
----------… More
DO wacula – a.... na dobranoc chciałem dodać, że prawdopodobnie „mądrość” nie jest moją mocną stroną, stąd miło spotykać ludzi pełnych mądrości (wacula, auas primas) i proszę o wyrozumiałość dla mnie. Tak więc już zabieram się za modlitwę, o pomoc w tej sprawie poproszę Ducha Świętego, dzisiaj np. wykorzystam …. www.youtube.com/watch
DO wacula - w odpowiedzi do pytania dlaczego nie do zakonu.... już wyjaśniam:
patrząc od strony zwykłego zjadacza chleba – pytanie normalne,
patrząc od strony Biskupa Rzymu Franciszka – pytanie z podtekstem,
patrząc od strony katolików z katakumb (przyszłe czasy) – pytanie niezrozumiałe,
patrząc od strony… zaryzykuję.... Boga w Trójcy Świętej – BÓG MA SWOJE PLANY ODNOWY KOŚIOŁA KATOLICKIEGO i … More
wacula
ELZBIETA SPITALNIAK Ale broń Boże nie mamy zamiaru obrażać NIKOGO ani rodziców tym bardziej
Pelny szacunek dla Pani Agnieszki Jezierskiej i Jej Rodzicow.Nie szkalujcie tego Aniola
wacula
Quas Primas A i ja się z Tobą zgadzam też w opinii twego wpisu ws.rydzyka wcześniejszym .A pomimo tego wiem i widzę Twe poczucie humoru miłe tooooooo
Quas Primas
No pewnie!
Agnieszka ma zapewniony wikt i opierunek i nie musi pracować!
Nie chciało się dziewczynie pracować (poszukaj w sieci albo bezpośrednio od proboszcza jej parafii, albo nawet samych rodziców), to diabeł skusił ją "dobrobytem" u ks. Natanka.
---------------------------------------
Szukający PRAWDY 1 godzinę temu

DO wacula: Sorry, ale mówisz głupoty w sprawie p. Agnieszki Jezierskiej. … More
wacula
Szukający PRAWDYPiszesz -[ Sorry, ale mówisz głupoty w sprawie p. Agnieszki ]--A czy istnieje coś takiego jak zakon dla kobiet i reguła zakonna dla p. Agnieszki czy nie ma zakonów i formacji zakonnych?jak siedzieć u Natanka
DO wacula: Sorry, ale mówisz głupoty w sprawie p. Agnieszki Jezierskiej. Poświęć tyle swojego życia dla Pana Boga (czyli nie dla świata), z takim wysiłkiem (np. samotność - cisza, comiesięczne pielgrzymki Wykrot) co Pani Agnieszka, a dopiero później masz prawo zabierać prawo głosu w tym temacie.
wacula
i zgadzamy się z tobą bo cię kochamy .NO ale też i Kardynał Dziwisz ma rację ponieważ jest u ciebie kobieta Jezierska pozbądź się jej to nie godziwe i przeciw KK.
fartuszniak
Ksiądz dr hab. Piotr Natanek:
"Mając takie a nie inne przesłanki wypowiedziałem posłuszeństwo mojemu Kardynałowi Dziwiszowi. Wydał dekrety zabraniające mi głosić rekolekcje i wykładać, nie udowadniając mi winy - gdzie jest moja herezja ? A ja mam inne przesłanki o których poinformowałem Rzym, że moje sumienie każe mi powiedzieć - nie... Mając tę wiedzę na podstawie naszych orędzi i na podstawie … More