Language
07:49
7 1 345
Tomislav

Kdo hřeší proti Duchu Svému

Pán Ježíš se musí bránit proti těm, kdo hřeší proti Duchu Svatému - včera i dnes
Hoki mentioned this post in Ach jo libore..... ---------------------------------------- Libor Halik 11. čvn Kdo ….
henta
Kdo mi vnucuje na GTV představu
že křesťané věří ve stejného boha
jako muselmani. Je odpadlík.
Navíc si všechny kompromitující
komentáře nechal nebo sám
smazal.Botka.
Vy víte kdo jste?
Libor Halik
Neříkejte @henta odpadlík tomu, který jako jediný římskokatolický kněz stál se mnou, v některou hodinu i sám, na stráži před brněnským divadlem, které naplánovalo pošpinit jméno Pána Ježíše Krista. Kdyby takových bylo víc, nedošlo by k znesvěcení Božího Syna dne 26.5.2018 po 19.00. Čest všem SLUŠNÝM lidem!
Libor Halik
Dle mého zkoumání František (Bergoglio) není papežem, ale jen jakýmsi legátem papeže Benedikta XVI. Oba dva však, Bohužel, tímto "řešením" hřeší proti Bohu i proti Katolické církvi. Kromě toho prorozvodové, prohomosexuální, propotratové hereze Bergoglia jsou satanské. Líbat ruce bankéřům nejspíš znamená, že je uznává za své nadřízené.
henta
ŽE TAKOVÝ ODPADLÍK MÁ ODVAHU
NĚCO TAKOVÉHO SEM DÁVAT, TEN
CO SE MODLÍ K SVATÝM NEW AGE NEBI
Tomislav
To, co uvádí Detektiv, je alarmující, ale Bůh ví, zda tak Svatý Otec František nevyjadřuje těm dvěma mocipánům soustrast, že už jdou ke dnu?
Zedad
Co říci? Svědomí zpytujeme jenom sami sobě. No a člověk, který žije v pověsti svatosti je a myslím si, že vždy je výčitkou těm, kteří hřeší. Víme o tom, ze života svatých.
Detektiv
Jak ráda bych věřila, že jsou oba dolaroví poskoci ďábla, Rotschield a Rockefeller u konce s dechem, tak jako věřím, že se Ježíš modlí za Petra, aby jeho víra nepolevila, ale co mohu říci, když vidím, jak papež František uctivě líbá ruce oběma dolarovým magnátům??? www.youtube.com/watch