Radek33
552.8K

Demon na egzorcyźmie:"Wieczne tortury dla nieczystych rozwodników i prawodawców"

Diabeł istnieje i przybiera różne postacie. Oto rozmowa z demonem włoskiego egzorcysty ks. Józefa Tomasellego. Wielokrotnie widział on demona w ludzkiej postaci. Był świadkiem wydarzeń, w które – …
przeciwherezjom
A nie lepiej słuchać bezpośrednio Pana Boga niż szatana? :
"(...)Będziecie krzyczeć z przerażenia, kiedy uświadomicie sobie wasz błąd. Wtedy będziecie błagać o miłosierdzie, łkać, rwać włosy z głowy. Ale ponieważ macie wolną wolę, dar od Ojca, ona nie może wam zostać zabrana. Kiedy wybierzecie tę fałszywą drogę, będziecie cierpieć wieczne potępienie. To jest bardzo realne. Największym przekleństw…More
A nie lepiej słuchać bezpośrednio Pana Boga niż szatana? :
"(...)Będziecie krzyczeć z przerażenia, kiedy uświadomicie sobie wasz błąd. Wtedy będziecie błagać o miłosierdzie, łkać, rwać włosy z głowy. Ale ponieważ macie wolną wolę, dar od Ojca, ona nie może wam zostać zabrana. Kiedy wybierzecie tę fałszywą drogę, będziecie cierpieć wieczne potępienie. To jest bardzo realne. Największym przekleństwem będzie to, że istnieje Bóg. Że Ja, wasz Zbawca, Jezus Chrystus, naprawdę istnieję. I nie będzie już wtedy jak się uratować.

Wasze rodziny będą mogły na was patrzeć z drugiej strony. Kiedy to się wydarzy i uświadomicie sobie tę straszną prawdę, będzie już za późno. Zapamiętajcie te słowa. Największym przekleństwem będzie to, że będziecie wiedzieć, że już nigdy nie ujrzycie Boga. To będzie największa udręka, która będzie trwać wiecznie pośród ogni piekielnych, gdzie ból nigdy nie ustaje ani się nie zmniejsza. Zamiast radować się w Raju, obiecanym wam, skończycie w Piekle przez kłamstwa szatana. Piekło to rzeczywistość i znaczy ono: wieczne cierpienie. (...)"

ostrzezenie.net/…/ostrzezenie-prz…
mk2017 and 2 more users like this.
mk2017 likes this.
wacula25wp.pl likes this.
Anieobecny likes this.
Weronika-S.
Ale my wiemy z nauki Kościoła, jakie są kary za grzechy, takie czy inne. Chrystus nie rozmawiał z demonem, ale kazał mu milczeć. Współcześni egzorcyści ,,kolegują,, się z nimi i słuchają ich relacji. Uważam to za religijny skandal. Demon ma milczeć i zmykać do piekła, gdzie jest jego miejsce.
Radek33
O ironio okazuje się że przymuszone demony mają więcej dobrego do powiedzenia, racji i przestrogi dla ludzi z egzorcyzmów ,niż wielu duchownych i hierarchów z ambon!Nie dziwi Cię to Weroniko?
wacula25wp.pl likes this.
Sw.Joanna likes this.
Weronika-S.
A więc posoborowy dialog obejmuje też dialog egzorcystów z demonami, bo na to wyglądałoby. Szatan to mistrz kłamstwa i jeżeli naiwny egzorcysta, prowadzi ten dialog, to efekt może być też taki, że demon wstępuję również w niego. Są tego przykłady. Poza tym tacy prowadzący dialog z demonem egzorcyści, postępują odwrotnie niż Chrystus, pewnie wydaje im się, że są mądrzejsi.
przeciwherezjom likes this.
wlowoj
Wersja audio "wywiadu z demonem" ks.Tamaselli na kanale "Ku Bogu": www.youtube.com/watch
wacula25wp.pl likes this.
KinLas82 and one more user like this.
KinLas82 likes this.
Piotr opoka777 likes this.