Video: Názor izraelského poradcu premiérov Dr. Dana Schueftana na migračnú krízu sa dosť podobá …

Video: Názor izraelského poradcu premiérov Dr. Dana Schueftana na migračnú krízu sa dosť podobá Salvinimu: Chcete napríklad prijímať ľudí, ktorí zaobchádzajú so ženami ako s dobytkom? „Je to váš koni…More
Video: Názor izraelského poradcu premiérov Dr. Dana Schueftana na migračnú krízu sa dosť podobá Salvinimu: Chcete napríklad prijímať ľudí, ktorí zaobchádzajú so ženami ako s dobytkom?
„Je to váš koniec! Raz sa prebudíte a už nebude žiadna Európa,“ varuje pred migráciou izraelský bezpečnostný expert.
Veselovský:
Ja už som niekoľko krát čítal Vaše slová, ktorými ste doslova zvestoval koniec Európy a popisoval ste, ako tento kontinent pácha samovraždu, ako ste to myslel?
Schueftan: Tu sa naviažem ku trom aspektom, ktoré by sme mali prebrať podrobnejšie.
Prvý z nich je demografický.
Kontinent, ktorý má priemerne 1,3 detí na rodinu, nie je demograficky udržateľný. A pokiaľ ste v pozícii, kde musíte prijímať milióny utečencov, aby ľudia pracovali a všetci mohli poberať dôchodok, je to dlhodobo neudržateľné. To podľa môjho názoru odráža naviac určitý pesimizmus.
Ľudia, ktorí majú tak málo detí, vyjadrujú postoj, ktorý je podľa mňa nezdravý. To je teda prvý bod, demografická samovražda.
Druh…More
zaba likes this.
Roberto 55 likes this.
Roberto 55
Pod obrazkom "refugees today" by malo byt napisane "parasites today".
Pokial sa do Europy pristahuju stovky milionov ziadatelov o socialne davky, tak, kedze bieli ludia nebudu stacit na nich robit, tak nebudu ani davky...a vsetko sa bude podobat na ciganske osady.
Gunman123 likes this.
Monika G and 3 more users like this.
Monika G likes this.
Chaver likes this.
Mates5485 likes this.
charisma likes this.