Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Diecezja Zamojsko – Lubaczowska poinformowała, że u 42-letniego wikariusza parafii w Łabuniach koło Zamościa potwierdzono zakażenie koronawirusem. Duchowny do szpitala trafił 24 marca. Jego stan …More
Diecezja Zamojsko – Lubaczowska poinformowała, że u 42-letniego wikariusza parafii w Łabuniach koło Zamościa potwierdzono zakażenie koronawirusem. Duchowny do szpitala trafił 24 marca. Jego stan jest dość poważy.
Proboszcz tej parafii oraz inni księża i świeccy, z którymi zarażony ksiądz miał ostatnio kontakt, zostali poddani kwarantannie.
"W związku z narażeniem na zakażenie koronawirusem uczestników nabożeństw, Państwowy Inspektor Sanitarny w Zamościu zwraca się z prośbą do osób, które w dniach 13 – 17 marca uczestniczyły w niektórych nabożeństwach w Parafii w Łabuniach, w dniach 13 i 15 marca uczestniczyły w niektórych nabożeństwach kościele filialnym w Majdanie Ruszowskim oraz 14 marca uczestniczyły w spowiedzi w Parafii w Żdanowie, o pilny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Zamościu" - podaje sanepid.
deon.pl
PlusMinus

Chory ksiądz i zarażeni wierni na mszach. Sanepid prosi o pilny kontakt

Koszalińskie Środowisko Wiernych Tradycji Łacińskiej zaapelowało do uczestników mszy trydenckich odprawionych 15 i 19 marca w kościele pw. św. …