16:01

Zacieranie prawdy. Popieram apel Pana Mrotka

Misjonarz Katolicki z USA w obronie Piotra M. www.youtube.com/watchMore
Misjonarz Katolicki z USA w obronie Piotra M.
www.youtube.com/watch
m.rekinek likes this.
PiotrM-PIĘKNA PRAWDA
PiotrM--Mój drogi a instytucje są różne prywatne kościelne państwowe społeczne itd itp.jest ich wiele np.międzynarodowe
Kościół choć złożony z niedoskonałych i grzesznych ludzi pozostaje jednak święty. Cały czas udziela sakramentów i głosi naukę licznych świętych, w tym szczególnie licznych współcześnie męczenników wiary KK. Nauka bowiem Chrystusowa łączy niejako ziemię z niebem. Obejmuje ona mianowicie całego człowieka: jego ducha i ciało, rozum i wolę i wzywa go przy tym do wzniesienia myśli ku zbawieniu w …More
Kościół choć złożony z niedoskonałych i grzesznych ludzi pozostaje jednak święty. Cały czas udziela sakramentów i głosi naukę licznych świętych, w tym szczególnie licznych współcześnie męczenników wiary KK. Nauka bowiem Chrystusowa łączy niejako ziemię z niebem. Obejmuje ona mianowicie całego człowieka: jego ducha i ciało, rozum i wolę i wzywa go przy tym do wzniesienia myśli ku zbawieniu w niebie. Kościół jest święty jako instytucja, jako nauczyciel prawd bożych bo gdzie człowiek znajdzie prawdę BOSKĄ właśnie w KK .A POZA Kościołem JCH. nie ma zbawienia .W kościele nie ma świętych ludzi .No chyba że jakiś heretyk sam ogłosi się już świętym np. wybuduje kościół a może i wstawi w nim swój obraz bluźnierczy-[ profanacja ]-wtedy wielu ludzi zwiedzie aby były zyski [ ofiary] i jego pychy większe .
PiotrM
Bzdura. Kościół jest to Wspólnota a nie instytucja Państwowa.
Mirek Witkowski likes this.
PiotrM
Kościół jest Świętą Wspólnotą odkupionych ludzi którzy mają dożyć do świętości! Itd.....
Mirek Witkowski and one more user like this.
Mirek Witkowski likes this.
wacula25wp.pl likes this.
W dobrej wierze and one more user like this.
W dobrej wierze likes this.
Quas Primas likes this.
W Kościele katolickim tez jest wielu takich co prowadza ludzi do piekła, więc nie mówcie mi o tym że Kościół jako instytucja jest "święty"!!!A przepraszam, jak odróżnić instytucje kościoła od całej wspólnoty...konkretnie jak?Czy ks. Lemański . Natanek, "kościół toruński", (to też "kościół"), a kościół niemiecki z bp Marxem (też kościół katolicki) prowadzi ludzi do nieba? Jeżeli sami kapłani …More
W Kościele katolickim tez jest wielu takich co prowadza ludzi do piekła, więc nie mówcie mi o tym że Kościół jako instytucja jest "święty"!!!A przepraszam, jak odróżnić instytucje kościoła od całej wspólnoty...konkretnie jak?Czy ks. Lemański . Natanek, "kościół toruński", (to też "kościół"), a kościół niemiecki z bp Marxem (też kościół katolicki) prowadzi ludzi do nieba? Jeżeli sami kapłani którzy niejednokrotnie mówią iż nie chcą się wypowiadać w niuansach ewangelii bo nie sa po "kursie teologicznym", zaś tej sprawie są specjalnie przygotowywani doktorzy, habilitowani profesorowie...teolodzy, po to aby zrozumieć samemu i innym wytłumaczyć linijkę w tekście Ewangelii, to ja się pytam jak prosty chłop na zagrodzie chodzący do kościoła w niedzielę ma sobie poradzić z pytaniem który biskup jest "dobry" a który "zły"???Pic na wode fotomontaż, Luter miał sporo racji co do Watykanu i KK , niestety !
wacula25wp.pl likes this.
"Czy ks. Lemański . Natanek, "kościół toruński", (to też "kościół"), a kościół niemiecki z bp Marxem (też kościół katolicki)" - nie, wymieniłeś tych którzy w istocie nie są Kościołem - tak jak też Bergoglio, tylko się pod niego oficjalnie podpinają. Kościół jest święty! Ale tego nie do końca widzimy, bo oszuści próbują wmówić że są Kościołem.
POHENIX likes this.
PiotrM
www.facebook.com/swieta.tradycja.5
www.facebook.com/…/204097900625315 ·

Wyrazistego wroga Wiary Rzymsko-Katolickiej i judaizatora Szałandę. (z tej listy swietatradycja.wordpress.com/…/oficerowie-zwod…) promujemy a nie wyrzucamy, jak on uczynił z naszymi komentarzami. Usunięte komentarze zamieszczamy, żeby każdy mógł jednak zobaczyć, co jest dla niego głupotą. Kanony Apostolskie, Sobory …More
www.facebook.com/swieta.tradycja.5
www.facebook.com/…/204097900625315 ·

Wyrazistego wroga Wiary Rzymsko-Katolickiej i judaizatora Szałandę. (z tej listy swietatradycja.wordpress.com/…/oficerowie-zwod…) promujemy a nie wyrzucamy, jak on uczynił z naszymi komentarzami. Usunięte komentarze zamieszczamy, żeby każdy mógł jednak zobaczyć, co jest dla niego głupotą. Kanony Apostolskie, Sobory Kościoła. Więc jednak jest jakaś sekta w Kościele która rozbiera Kościół od środka i wyrzuca ludzi poza nawias zbawienia pod pozorem Ewangelii? No, jest.

Judaizator i obrońca heretyków napadł na jeden z nielicznych i najwyraźniejszych głosów przeciwko judaizacji Kościoła. P. Piotra Mrotka.(www.facebook.com/photo.php )
Poszło o film Pana Mrotka przeciwko Marcinowi Zielińskiemu, który sprowadza na ludzi ekskomunikę, poprzez organizowanie wspólnych modlitw z heretykami.

Nie mamy wejścia na profil P. Szałandy, bo zablokował nas na swoim profilu. Coś mu nauka Kościoła stanęła ością w gardle.
bronek
Kościół jest Świętą Wspólnotą odkupionych ludzi którzy mają dożyć do świętości! Króluj nam Chryste!
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.