Postoj rozohral hru na zosadenie Hlinu. Bude z toho ťažiť KDŽP?

Denník Postoj v minulosti zverejnil prieskum, podľa ktorého takmer 82 % čitateľov tohto periodika volilo v prezidentských voľbách Mikloška. KDŽP: Prispeje k zmene európskeho parlamentu posilnením …More
Denník Postoj v minulosti zverejnil prieskum, podľa ktorého takmer 82 % čitateľov tohto periodika volilo v prezidentských voľbách Mikloška.
KDŽP: Prispeje k zmene európskeho parlamentu posilnením kresťanských a národných síl Bude strážiť a presadzovať záujmy a potreby Slovákov, aby pravidlá EÚ nás nešikanovali, ale pomohli dostihnúť vyspelejšie štáty Európy. Presadí rovnoprávne postavenie Slovákov, ako pri odmeňovaní v práci, tak pri ich sociálnom zabezpečení, aby prestali byť občanmi druhej kategórie. Presadí spoločnú ochranu schengenských hraníc pred nezákonnou migráciou a riešenie problémov v ich domovských štátoch. Prispeje k odmietnutiu gender ideológie a podpore tradičných rodín pre zastavenie vymierania Európy
Väčšina voličov v druhom kole sa priklonilo k Čaputovej. Pre denník Postoj je tento prieskum poznaním, že sa z neho stala dobrá náhrada za niekdajší Slovenský denník, teda že je periodikom voličov KDH.
Je zaujímavé sledovať, čo sa s nástupom Kresťanskej únie preferenčne …More
Jezis povedal: JE DOKONANE! z toho logicky vyplyva, ze termin - krestanska demo(N)kracia neexistuje!
Caesar
demokracia = slobodomurárský satanizmus.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
Johanka2
Dokončiť rabovanie Slovenska sa chystá nová "skupinka"?

tadesco.cz/sas-chysta-skan…
SaS chystá škandalózny rozpredaj strategického majetku

Prečo nie? Rovnako predáme, štátne pozemky, hlavne tie kde sídlia úrady, mali by sme predať aj vodu ako podzemnú, tak aj vodné toky…. Nad múdrami niektorch politikov a ich vysvetleniami, veľa rozumu nestojí.
Predseda SaS Richard Sulík je presvedčený, že štát…More
Dokončiť rabovanie Slovenska sa chystá nová "skupinka"?

tadesco.cz/sas-chysta-skan…
SaS chystá škandalózny rozpredaj strategického majetku

Prečo nie? Rovnako predáme, štátne pozemky, hlavne tie kde sídlia úrady, mali by sme predať aj vodu ako podzemnú, tak aj vodné toky…. Nad múdrami niektorch politikov a ich vysvetleniami, veľa rozumu nestojí.
Predseda SaS Richard Sulík je presvedčený, že štát by mal predať svoj podiel v Slovenských elektrárňach.
V súčasnosti najsilnejšia opozičná strana SaS sa podľa ministerstva hospodárstva chystá v prípade jej pôsobenia v novej vláde škandalóznym spôsobom rozpredať štátny strategický majetok. Ministerstvo je presvedčené, že práve privatizácia Slovenských elektrární spred trinástich rokov počas vlády Mikuláša Dzurindu má za následok problémy s dostavbou tretieho a štvrtého bloku Atómovej elektrárne Mochovce.

„Za dostavbu nesie plnú zodpovednosť súkromný vlastník s manažérskymi právomocami, a nie štát ako menšinový akcionár. Je to dôsledok zbabranej a nevýhodnej privatizácie počas druhej vlády Mikuláša Dzurindu, v ktorej chce pokračovať aj SaS, ak bude vo vláde. SaS škandalózne a úplne otvorene odkázala verejnosti, že plánuje rozpredať do súkromných rúk podiel štátu v spoločnosti, ktorá prevádzkuje jadrové a vodné elektrárne a je kľúčová pre energetickú bezpečnosť krajiny,“ uviedol pre agentúru SITA hovorca ministra hospodárstva Maroš Stano.
Predseda SaS Richard Sulík je presvedčený, že štát by mal predať svoj podiel v Slovenských elektrárňach. Štát by sa tak zbavil ťarchy v podobe stále nedostavaných dvoch jadrových blokov v Mochovciach. „Budeme za doprivatizáciu Slovenských elektrární. Štát je zlý vlastník,“ povedal v pondelok Sulík.
Caesar
ale ved Sulík je predsa spolurabovac Dzurindu a Miklosa.
warez
je mi to jedno. Stal som sa a zostanem voličom ĽSNS
Mates5485 likes this.