justuss likes this.
predex
ciekawe co to plenum KC Episkopatu wyduka , jakie kolejne brednie
Męczeństwo bł. Karoliny przypomina młodym, aby nie dali się uwieść chorej fascynacji erotyzmem – odzieranym z godności i odpowiedzialności. Ta siła może budować, ale może też zabijać. Śmierć tej nastolatki jest również krzykiem protestu przeciwko wszelkim formom poniżania godności kobiety na tle seksualnym. Nie neutralizujmy męczenników pobożnymi wizerunkami, ani ckliwymi hasłami. Po to zginęli, …More
Męczeństwo bł. Karoliny przypomina młodym, aby nie dali się uwieść chorej fascynacji erotyzmem – odzieranym z godności i odpowiedzialności. Ta siła może budować, ale może też zabijać. Śmierć tej nastolatki jest również krzykiem protestu przeciwko wszelkim formom poniżania godności kobiety na tle seksualnym. Nie neutralizujmy męczenników pobożnymi wizerunkami, ani ckliwymi hasłami. Po to zginęli, by ich krew niepokoiła nasze sumienia.
kosciol.wiara.pl/doc/490408.Patronka…
"Dzieci naśladują rodziców,idą za ich przykładem,dzisiaj dzieci potrzebują wzorców,wzoru poświęcenia,wzoru życia chrześcijańskiego.Rodzice muszą wybierać te prawdziwe wartości,prawdziwe dobra które prowadzą do Boga".
A Kościół powinien im w tym pomagać mówiąc całą prawdę,zachwalając dobro a piętnując zło.