Language
11 8 1.5K
EON

Zagubiony Gość Niedzielny – Karol Kilijanek

Może pod wpływem szoku doznanego po słowach ks. profesora Guza, może z żalu za przemijającym Rokiem Miłosierdzia, a może z innego jeszcze, bardziej osobliwego powodu, Gość Niedzielny zamieścił … More
Ewangelista
@m.rekinek aaa gdzie tam! W Warszawie?
m.rekinek
Ewangelista a ja myślałem , że piszesz o zdrowym powietrzu i górskich widokach
Ewangelista
@m.rekinek W Warszawie Radości jest najpiękniej sprawowana Msza Święta KATOLICKA :) ja nie pije, takie postanowienie.
stanislawp
W dzisiejszych czasach my nie mamy problemu ze Zbawieniem żydów, tych kilka milionów wiarołąmców i winnych ukrzyzowaniu Pana Jezusa...
Dziś mamy problem ze Zbawieniem Katolików których jest prawie półtora miliarda a którzy sa wiedzeni na Zatracenie wieczne przez własnych biskupów i kapłanów!
Zostawmy zbawienie żydów komus innemu, niech się o nich martwią rabini, a ratujmy Katolików!
A jeszcze … More
m.rekinek
Ewangelista sorry , ale chyba emotikon Ci się pomylił , powinien być taki - Piszesz , że byłeś w Warszawie Radości i że to źródło czyste , górskie , niezmącone ... Czy aby Ci smog nie zaszkodził ?
Ewangelista
Byłem w Radości w Warszawie... coś pięknego. To źródło, czyste, górskie, niezmącone... to chyba jedne z najpiękniejszych dni mojego życia, chociaż zmarzłem na kość i chodziłem w trzech warstwach ubrań taki to ze mnie zmarźluch.
m.rekinek
,,To, co GN serwuje swoim czytelnikom jest nie tyle kłamstwem, co igraszką białych plam, tańcem niedomówień, które nagromadzone w tak wielkiej ilości sprawiają, że już nie widać prawdy. Stają się formą manipulacji przez nadmierne uproszczenie i pominięcie faktów, które mogłyby wymusić zniuansowanie tematu i sprowokować pytania, na które GN wolałby nie odpowiadać."
Quas Primas
Trzeba też znać szczegóły rozmów Bractwa z papieżem Benedyktem XVI, by wydawać jakiekolwiek osądy. Media nie wszystko podają do wiadomości....
Quas Primas
Bardzo dobry artykuł. Niestety, nie tylko Gość Niedzielny nie rozumie powagi kryzysu Kościoła, ale ponad 90% tych, którzy zwą się katolikami. Sobór wat II i 50 lat praktyki soborowej spowodowało u ludzi niedotlenienie umysłów!
---------------------------------------
"Pozwolę sobie pomóc największemu tygodnikowi w Polsce w odpowiedzi na to pytanie. Tradycjonalistom z FSSPX odmawia się jedności z … More
22Cecylia
Tyle rzeczy GN na temat Bractwa "wie", to może potrafi odpowiedzieć na moje pytanie!

Ciekawe według czyich nauk działa więc posoborowy Kościół? I to za zgodą hierarchii!
____________________________________
Kto dokładnie przeczyta wszystkie dokumenty ostatniego soboru, ten zrozumie, jak wielkie dokonało się odstępstwo od prawdziwego nauczania soborowego przy nieustannym powoływaniu się na sobór.