04:19

Франциск – єретик, богохульник, чи може сатаніст?

На Всесвітній зустрічі з молоддю в Панамі Бергольйо схвалив грубе богохульство! Таїнство Воплочення Божого Слова було огидно висміяне. Перед Франциском на сцені роль Пречистої Діви Марії …More
На Всесвітній зустрічі з молоддю в Панамі Бергольйо схвалив грубе богохульство! Таїнство Воплочення Божого Слова було огидно висміяне. Перед Франциском на сцені роль Пречистої Діви Марії виконує негритянська акторка. Вона одягнена в білі джинси та у вільну блузу, має розтріпане волосся. Нечистими жестами, вигуками і рухами пускає на глядачів нечистого духа. Це жахлива зневага Матері нашого Спасителя! Це до неба волаюча хула!
Далі відбувається богохульна сцена, зображаюча зачаття. Ангел, молодик з жестами розпусника, переконує свою жертву, яка кричить і опирається. Це вершина сатанинського богохульства! Це є тотальна деградація та висміювання основного таїнства нашої віри – Воплочення Божого Сина.
Вкінці Франциск декілька разів підняв палець на знак того, що схвалює це богохульство і захоплений ним. Так перед цілим світом в авторитеті глави Церкви він схвалив висміювання та найгрубше сатанинське богохульство Божого таїнства спасіння!
Франциск роби…More
skydreamer likes this.