15:59
PiotrM
32239

PODWÓJNE ZWIEDZENIE, Vassula Ryden Medjugorie

Podwójne zwiedzenie, podwójna korzyść. www.youtube.com/watchMore
Podwójne zwiedzenie, podwójna korzyść.
www.youtube.com/watch
osdamen
fzś Alicja Lenczewska której pisma mają imprimatur i której ma się rozpocząć proces beatyfikacyjny i która jeździła na pielgrzymki do Medugorie - Pan Jezus powiedział: Słowo Pouczenia 475 wt. 22 VIII 2006 Matki Bożej Królowej † Nie musisz znać szczegółów stanu twej duszy. Musisz natomiast przylgnąć do Mnie - do Moich Ran, ufać Mi i błagać o ratunek dla świata, dla ludzi, których ci ukazuję. …More
fzś Alicja Lenczewska której pisma mają imprimatur i której ma się rozpocząć proces beatyfikacyjny i która jeździła na pielgrzymki do Medugorie - Pan Jezus powiedział: Słowo Pouczenia 475 wt. 22 VIII 2006 Matki Bożej Królowej † Nie musisz znać szczegółów stanu twej duszy. Musisz natomiast przylgnąć do Mnie - do Moich Ran, ufać Mi i błagać o ratunek dla świata, dla ludzi, których ci ukazuję. Jeśli ranią cię ci ludzie to znaczy, że trzeba ich ratować, że nagli ich stan duszy, że do ciebie należy troska o Miłosierdzie dla nich, ofiara trudu i bólu, jakie jesteś winna dać w Imię Moje. Nie myśl o sobie. Jesteś posłana do tego świata i do tych ludzi. Dałem ci odetchnąć, zaczerpnąć sił, uradować się Moim Królestwem i Królestwem Mojej Matki W Medjugoriu i wśród braci i sióstr wybranych przeze Mnie.
osdamen
VoxDominiPl Informacje wiarygodne (nie pomówienia i oszczerstwa), wyłącznie na stronie: www.vassula.pl - także dokumenty Kościoła, opinie teologów.
PiotrM
Uwaga ! Portal : kasm 2019 podaje fałszywe wiadomości. Papież Benedykt XVI wydał orzeczenie że podpisuje się pod orzeczeniem Kongregacji Nauki Wiary z 1995- 2003 i 2007 roku która zakazała rozpowszechniać pisma Vasuli Raiden pisma jak i kazała poinformować wszystkie diecezje aby przestrzec wiernych przed ich fałszywymi objawieniami. Portal kasm 2019 jest to osoba promująca o. Szustaka , Mocni w …More
Uwaga ! Portal : kasm 2019 podaje fałszywe wiadomości. Papież Benedykt XVI wydał orzeczenie że podpisuje się pod orzeczeniem Kongregacji Nauki Wiary z 1995- 2003 i 2007 roku która zakazała rozpowszechniać pisma Vasuli Raiden pisma jak i kazała poinformować wszystkie diecezje aby przestrzec wiernych przed ich fałszywymi objawieniami. Portal kasm 2019 jest to osoba promująca o. Szustaka , Mocni w Duchu które sieją Herezje wśród Katolików. Zajrzyjcie do źródeł a sami się przekonacie.
matikatika and one more user like this.
matikatika likes this.
m.rekinek likes this.