Ks. bp Józef Zawitkowski: Obudź się Warszawo!

Ks. bp Józef Zawitkowski: Obudź się Warszawo! Opublikowano 29 kwietnia 2019 by wobroniewiary Jak się spodliłaś, Warszawko! A wy mówicie: Nic to! Warszawa nierządem stoi. Pogruchoce Was Pan Bóg, …
obudź się najpierw EP....Nycz, Polak i cała reszta ...
msi2k19 likes this.
A gdzie byli hierarchowie gdy Polska wchodziła do UE? Czy nie zachęcali narodu do unijnego układu?
Obudź się Księże, Warszawo a może Episkopacie?!
Bardzo ważne obecnie czy Ks. Biskup Zawitkowski walczy, by w polskich kościołach zasadą było przyjmowanie Komunii Świętej na klęcząco. Bo obecnie zasada jest zupełnie odwrotna: na stojąco.
olek19801 likes this.
antonio 64_64 and one more user like this.
antonio 64_64 likes this.
megur likes this.
,,...Trzeba najpierw do Komunii Świętej, potem do Unii Europejskiej. Warszawo, bądź sercem Europy! Bądź oazą wolności, Syreną Warszawską, matką Uczonych i Świętych stolicą – miast Królową, zawsze wierną i nieujarzmioną. To niech się tak szybko stanie! Spraw to, Panie. Amen.
Ks. bp Józef Zawitkowski
mk2017 likes this.
Laudetur Jesus Christus et Maria Immaculata ! and one more user like this.
bogumila333 likes this.
m.rekinek
,,Kocham Polskę więcej niż własne serce! Warszawo, takiego miałaś Prymasa, co się zdarzy raz na tysiąc lat – Prymasa Tysiąclecia. On nas przeprowadził przez Morze Czerwone. On nas przed bezbożnymi uchował. Dziś tak nam brak: Wodza, Kapłana i Proroka."
antonio 64_64 and 3 more users like this.
antonio 64_64 likes this.
mk2017 likes this.
Tymoteusz likes this.
marta1012 likes this.
m.rekinek likes this.
mk2017
Obudźcie się, póki jeszcze czas, bo z tej nienawistnej sytuacji żaden Anioł z nieba ani żaden mąż stanu nas nie uratuje. Uratować nas może tylko kataklizm, bo taki świat zgniły bezbożnością i zmurszały nienawiścią zginąć musi! Pogruchoce Was Pan Bóg jako ten garniec! Owo jest demokracyja Wasza! O, nie daj Boże, ale wtedy reszta ocalonych przeprosi Boga i siebie nawzajem. I przypomną sobie …More
Obudźcie się, póki jeszcze czas, bo z tej nienawistnej sytuacji żaden Anioł z nieba ani żaden mąż stanu nas nie uratuje. Uratować nas może tylko kataklizm, bo taki świat zgniły bezbożnością i zmurszały nienawiścią zginąć musi! Pogruchoce Was Pan Bóg jako ten garniec! Owo jest demokracyja Wasza! O, nie daj Boże, ale wtedy reszta ocalonych przeprosi Boga i siebie nawzajem. I przypomną sobie ocaleni, że jednego mamy Ojca w niebie, a Matką jest nam Ziemia miła, my zaś braćmi jesteśmy. Ale zanim co, będę targował się z Bogiem, jak Abraham: A jeśli w tej Warszawie będzie czterdziestu sprawiedliwych, ocalisz to miasto? Tak! Panie, miej cierpliwość, a jeśli będzie tylko dziesięciu wierzących, ocalisz Warszawę? Tak. Nie znalazłeś nawet dziesięciu? Więc stanie się Sodoma i Gomora. Ja nie straszę. Takie są Dzieje grzechu.
Kocham tego Arcypasterza.Dziękuję Bogu że nam go dał.Szanujmy to. Modlę się za niego codzień.
mk2017 likes this.
JA tez....
antonio 64_64 likes this.
antonio 64_64 and one more user like this.
antonio 64_64 likes this.