Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
19:26

4.2.2020 MUDr. Prymula-obyčejné roušky před koronavirem neochrání, do Asie by nejel nyní

"Lidé v Číně se nedostanou ke zdravotní péči, umírají doma. Oblasti jsou zaizolované." říká Roman Prymula, náměstek ministra zdravotnictví. Transcript automatem: Američané poskytli na léčbu koronavir…More
"Lidé v Číně se nedostanou ke zdravotní péči, umírají doma. Oblasti jsou zaizolované." říká Roman Prymula, náměstek ministra zdravotnictví. Transcript automatem:
Američané poskytli na léčbu koronaviru lék, který byl původně zamýšlený k léčbě eboly - látku rande Sivir před lety vyvinul tým vědců v čele s Čechem Tomášem Cihlářem ředitel amerického národního institutu alergií a infekčních chorob agentuře Reuters potvrdil že na testování látky spolupracuje RAM kde se vyrobil u zvířat to skoro nové rencar živě dnes hostem DVTV náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula. Dobrý den Mohl by tohle mít ten lék na který se čeká?
Mohl, ale musel jsem nutně v Tuto fázi To je taková empirická záležitost různých zkoušení pokus omyl který preparát by mohlo zabrat máme tady informace z Thajska že se tam používalo určitá kombinace vlastně virostatik proti HIV a proti chřipce Celá řada dalších preparátu a modlíme se v některé z nichRádio Sever je další kandidát který by to mohl být a já doufám že …More
Infikovaní Číňané nyní přežívají díky tomuto: až po 23.2.2020. Bůh vyslyšel modlitby za spásu Číňanů.
Měli se ho zeptat jaké roušky jsou ty pravé a jak dlouho učinkují. Staral jsem se o pána s mrsou měl jsem to přes hubu také. Jedna rouška byla tak na 15 min.
5.2.2020 se čínská vláda omluvila lékaři, pro něhož si přišla policie a obvinila ho z šíření poplašných zpráv. Později se virem sám nakazil. Úřady se mu teď omluvily. Čtyřiatřicetiletý oční lékař Li Wen-liang z nemocnice ve středočínském Wu-chanu si už na konci prosince 2019 všiml, že se objevila nová nákaza, jež způsobuje zatím neznámý zápal plic. Rozhodl se tedy, že před novou nákazou bude …More
5.2.2020 se čínská vláda omluvila lékaři, pro něhož si přišla policie a obvinila ho z šíření poplašných zpráv. Později se virem sám nakazil. Úřady se mu teď omluvily. Čtyřiatřicetiletý oční lékař Li Wen-liang z nemocnice ve středočínském Wu-chanu si už na konci prosince 2019 všiml, že se objevila nová nákaza, jež způsobuje zatím neznámý zápal plic. Rozhodl se tedy, že před novou nákazou bude varovat další lékaře. Rozeslal jim zprávy o novém viru přes populární chatovací aplikaci WeChat. "Chtěl jsem jen, aby moji bývalí spolužáci byli opatrní," uvedl k tomu později v rozhovoru pro americkou CNN. Jenže zpráva, původně určená jen pro okruh jeho kolegů, se začala rychle šířit po čínských sociálních sítích. Pro @Tomislav archiv.ihned.cz/c1-66716460-cin…
5. 2. 2020 12:44 ČTK Nezbývá nám než bez pomoci zemřít doma. Lidem ve Wu-chanu chybí doktoři, volná lůžka i testovací sady na koronavirus. Můj strýc zemřel, můj otec je v kritickém stavu a také u matky a u tety už se začínají objevovat příznaky nákazy novým koronavirem, říká 33letá Wang Wen-ťün, která žije v čínském městě Wu-chan a poskytla rozhovor zpravodajskému serveru BBC News. www.bbc.…More
5. 2. 2020 12:44 ČTK Nezbývá nám než bez pomoci zemřít doma. Lidem ve Wu-chanu chybí doktoři, volná lůžka i testovací sady na koronavirus. Můj strýc zemřel, můj otec je v kritickém stavu a také u matky a u tety už se začínají objevovat příznaky nákazy novým koronavirem, říká 33letá Wang Wen-ťün, která žije v čínském městě Wu-chan a poskytla rozhovor zpravodajskému serveru BBC News. www.bbc.com/news/world-asia-china-51379088 Wu-chan je centrem epidemie; za poslední den zde infekci podlehlo dalších 49 lidí. Wang tvrdí, že pro infikované nejsou ve městě volná nemocniční lůžka, dostatek lékařů ani testovacích sad a že jim de facto nezbývá než zemřít bez pomoci doma.
Počet lidí nakažených novým typem koronaviru v Číně už přesáhl 24 300, obětí (tj. mrtvých) je 491. (L: tato data z komunistického vedení Číny nutno znásobit 30x, abychom získali reálné počty, říkají Hong Kongští lékaři) Nejhůře postiženo je právě město Wu-chan, odkud se nákaza začala koncem loňského roku šířit a které bylo 23. ledna zcela uzavřeno.
"Můj otec měl včera teplotu 39,3 stupně Celsia, nepřetržitě kašle a má problémy s dýcháním. Pořídili jsme mu domů kyslíkový přístroj, na který je napojený 24 hodin denně," popsala zdravotní stav svého otce Wang Wen-ťün. "V tuto chvíli užívá čínské i západní léky. Ale v nemocnici pro něj není místo, protože kvůli nedostatku testovacích sad u něj nebyla nákaza koronavirem prokázána," uvedla Wang.
"Matka a teta chodí navzdory vlastním zdravotním potížím každý den do nemocnice v naději, že pro otce seženou lůžko, ale všude je odmítají," dodala žena v domácnosti Wang, podle níž má také její bratr kašel a problémy s dýcháním.
Ve Wu-chanu byla zřízena řada karanténních zařízení, která mají sloužit pacientům s mírnými příznaky. V jednom z nich zemřel i strýc Wang Wen-ťün. "Zpočátku jsme si mysleli, že karanténní zařízení, kam šel otec se strýcem, je nemocnice, ale ukázalo se, že se jedná o hotel. Nebyly tam žádné zdravotní sestry ani lékaři, a nebylo tam ani topení. Večeře se podávala jen studená. Strýc už byl ve velmi vážném stavu, nemohl dýchat a začínal ztrácet vědomí. Byl umístěn do jiného pokoje než otec, a když se na něj tatínek šel v 6:30 ráno podívat, našel ho mrtvého," vypověděla Wang.
Čínská oficiální tisková agentura Nová Čína ve středu napsala, že město Wu-chan vyčlenilo dalších osm objektů, včetně sportovních center, tělocvičen a výstavišť, které mají být přeměněny v nemocnice. V úterý tiskové agentury informovaly o třech jiných kulturních a sportovních komplexech, které nově poslouží jako nemocniční zařízení. Všech 11 objektů by mělo poskytnout dalších 10 tisíc lůžek.
Za deset dní také ve Wu-chanu vyrostla pro pacienty nakažené novým koronavirem zcela nová nemocnice s tisícovkou míst, která byla otevřena v pondělí. Během středy má být dokončena druhá nová nemocnice s 1600 lůžky.
Zbrusu nové nemocnice, které čínské úřady bleskurychle ve Wu-chanu staví, jsou ale podle Wang určeny primárně pro pacienty, kteří jsou v už existujících, přeplněných nemocnicích ve městě a u nichž je koronavirus prokázán.
"Budeme-li se řídit vládními nařízeními, jediné, kam se můžeme v tuto chvíli obrátit, jsou zmíněná karanténní zařízení. Pokud tam ale půjdeme, dopadneme stejně jako strýc. To radši zemřeme doma," podotkla Wang.
Množství infikovaných lidí ve Wu-chanu je obrovské. "Kolem nás je mnoho rodin, které čelí stejným problémům. Otce mého kamaráda dokonce nepřijali v jednom z karanténních zařízení, protože měl vysokou teplotu," uvedla Wang.
"Kdybych věděla, že se úřady chystají město 23. ledna uzavřít, určitě bych celou rodinu odvezla pryč, protože tady nám nikdo nepomůže. Kdybychom byli někde jinde, měli bychom nějakou naději," dodala. Zdroj: zahranicni.ihned.cz/c1-66716870-nez…
Samson1
Koronavir 2019 - nCoV patentován v USA a v Británii jako sérum proti bronchitidě. Asi to uteklo z laboratoří.
Je to součást protičínské propagandy, provokované z USA. Koronavir se snadno léčí už při náznaku antibiotiky.
Kdyby to bylo tak snadné, nebylo by 100 milionů Číňanů ve velkoměstech v karanténě, lidé by tam mohli chodit do škol a zaměstnání, ale to není nyní povoleno. Pro @Tomislav