23:34
piotrdudala
423.2K

Olimpiada w Londynie 2012 - okultystyczny symbolizm ujawniony

Film do tej pory nieobecny w polskojęzycznej przestrzeni YT. Źródło: vimeo.com/53142263More
Film do tej pory nieobecny w polskojęzycznej przestrzeni YT.
Źródło: vimeo.com/53142263
m.rekinek
Dyzma and one more user like this.
Dyzma likes this.
xena713 likes this.
bpr
Wszystko, co przemawia do świeckiego świata – ludzka chciwość i pragnienie lekceważenia grzechu – zostanie przedstawione wiernym we wszystkich chrześcijańskich kościołach. Ów dzień nieodwołalnie nadejdzie, a będzie on ostatnią obrazą, na jaką Bóg zezwoli.[..]Wszystko, o co proszę, to jest jedna rzecz: Pozostańcie wierni Mojemu Świętemu Słowu. Moje Święte Słowo zostało wam przekazane w Świętej …More
Wszystko, co przemawia do świeckiego świata – ludzka chciwość i pragnienie lekceważenia grzechu – zostanie przedstawione wiernym we wszystkich chrześcijańskich kościołach. Ów dzień nieodwołalnie nadejdzie, a będzie on ostatnią obrazą, na jaką Bóg zezwoli.[..]Wszystko, o co proszę, to jest jedna rzecz: Pozostańcie wierni Mojemu Świętemu Słowu. Moje Święte Słowo zostało wam przekazane w Świętej Biblii. Ono nigdy nie może się zmienić. Ale wrogowie Boga wypaczą Jego sens.
W porządku Piotruś. Jesteś jak "ikona" z Gdańska za, a nawet przeciw. Z jednej strony jesteś demaskatorem okulistycznego symbolizmu jak widać powyżej, z drugiej zaś strony jesteś promotorem Rycerzy Kolumba - "zbrojnego" ramienia Iluminatów.
I wilk syty i Manchester City.
ZBM
Dzięki za film. Czułem, że z tym olimpijskim show w Londynie jest coś bardzo nie tak. Obraz był tak śmierdzący diabłem, że nawet nie chciało sie tego oglądać. Teraz dopiero widać jak masoni się napracowali żeby upodlić ludzkość.