Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
14:40

Benny Hinn - Ze zákulisí jeho "služby"

Benny Hinn a jeho evangelium prosperity - svědectví jeho synovce. zdroj: www.youtube.com/watchMore
Benny Hinn a jeho evangelium prosperity - svědectví jeho synovce.
zdroj: www.youtube.com/watch
Takýchto podvodníkov máme aj u nás. Je to Jaroslav Kríž a sekta Milosť.sk Je to česko-slovenský Benny Hinn:
www.youtube.com/watch
Mates5485
Falošná jedovatá diabolská sekta.
Mates5485
Jasné,že to je falošný kazateľ. Je napísané vystúpia mnoho falošných prorokov a kristov a budú hlasať falošné učenie a falošné evanjelium a zvedú mnohých. Samotné oni sú sami od diabla. Toľko majetku má a okradol ľudí o peniaze z tých podujatí a oblbol veľa ľuďom mozgy. Nie len on toľko je falošných po svete aj po internete,že sa to hemží s nimi. Otrava a jed sa potom šíri čo hlásajú na …More
Jasné,že to je falošný kazateľ. Je napísané vystúpia mnoho falošných prorokov a kristov a budú hlasať falošné učenie a falošné evanjelium a zvedú mnohých. Samotné oni sú sami od diabla. Toľko majetku má a okradol ľudí o peniaze z tých podujatí a oblbol veľa ľuďom mozgy. Nie len on toľko je falošných po svete aj po internete,že sa to hemží s nimi. Otrava a jed sa potom šíri čo hlásajú na ostatných ľudí. Rozširujú falošného ducha za ktorým sa skrýva duch nečistoty a satana. Nikdy by sa tak neprejavoval Duch svätý. Však ich tam hemží s tými ľuďmi jak keby boli posadnutý a tak to aj je.
Mates5485
Aj diabol vie robiť niekedy zázraky,ale samozrejme falošné na určitý krátky čas a potom sa toho dotyčného ešte viac zhorší zdravotný stav. Sám sa tvári ako anjel svetlá vidíme to u mnoho falošných zjaveniach,miestach,posolstviach, proroctvách.