10:57

Grzegorz BRAUN, GDANSK: pani Dulkiewicz,wg prawa, nie moze kandydowac na prezydenta miasta

Przeoczenie, blad ? Cokolwiek... komitet wyborczy pani Dulkiewicz zostal zarejestrowany WBREW prawu i tym sposobem jej osoba, wg prawa wyborczego, nie ma prawa kandydowac na prezydenta miasta …More
Przeoczenie, blad ?
Cokolwiek...
komitet wyborczy pani Dulkiewicz zostal zarejestrowany
WBREW prawu i tym sposobem jej osoba, wg prawa wyborczego, nie ma prawa kandydowac na prezydenta miasta Gdansk.
wacula
Teraz premier wyznacza osobę, która będzie zarządzała miastem . Oznacza to, że przedterminowe wybory na prezydenta Gdańska się odbędą
Wladze w Warszawie nie sa dzialaja dla dobra Ojczyzny i narodu.
Wchodzac we wspolnote masonska, staja przeciw Ojczyznie, narodowi i Bozemu Prawu.
Modle sie za nie, ale to nie przyslania mi PRAWDY o ich niegodnym sprawowaniu obowiazkow.
No coz. Tak jak tego mozna bylo sie spodziewac Oligarchiczno/masonski UKLAD okraglostolowy PO-PIS i uwiklanie w zdrade narodowa uniemozliwia traktowanie gojow na rowni z reszta. Decyzja organu panstwowego PKW /panstwowa komisja wyborcza/ "dostosowala sie" do potrzeb masonskiej "braci" z Gdanska uznajac waznosc kandydatury Dulkiewicz oraz glosow zebranych.
Jako, ze PKW jest organem panstwowym …More
No coz. Tak jak tego mozna bylo sie spodziewac Oligarchiczno/masonski UKLAD okraglostolowy PO-PIS i uwiklanie w zdrade narodowa uniemozliwia traktowanie gojow na rowni z reszta. Decyzja organu panstwowego PKW /panstwowa komisja wyborcza/ "dostosowala sie" do potrzeb masonskiej "braci" z Gdanska uznajac waznosc kandydatury Dulkiewicz oraz glosow zebranych.
Jako, ze PKW jest organem panstwowym zatem bezposrednio podlega premierowi Morawieckiemu, a takze takim tuzom jak Jaroslaw Kaczynski i prezydent Andrzej Duda i to oni maja decydujacy glos "w sprawie".
Hmmm, no tak. Jak mamy 99,91% tak głupich Polaków jak autor poniższego komentarza (i nie chodzi tylko o ten komentarz), to oczywiście, że Braun przegra.
-------------------------------------------
Internauta. 1 godzinę temu

Tak,jak pokazali mu Polacy w 2015 roku:

pl.wikipedia.org/wiki/KWW_Grzegorza_B…

liczba głosów: 13 113
ZBM
Internauta. To nie Braun tylko ty Internauto <<tym swoim bezczelnym "szczęść boże">> przedstawiasz się jako ktoś niegodzien jakiegokolwiek zaufania.
wacula likes this.
ZBM
Jeśli nie usunie, to będzie to celowa prowokacja w celu spacyfikowania Gdańska jako miasta wolnych Polaków.
ZBM właśnie dlatego że Gdańsk jest miastem wolnym Braun nie ma żadnych szans.Wyszedł na głupka w 2015 roku,tak będzie i teraz. O jego intencjach świadczy fakt,że złożył skargę do PKW po upłynięciu terminu,w którym należy zarejestrować komitet wyborczy. Liczył,że PKW "uwali" definitywnie Aleksandrę Dulkiewicz,przez co on - w jego mniemaniu - zdobyłby większe szanse. Tak się jednak nie stało,…More
ZBM właśnie dlatego że Gdańsk jest miastem wolnym Braun nie ma żadnych szans.Wyszedł na głupka w 2015 roku,tak będzie i teraz. O jego intencjach świadczy fakt,że złożył skargę do PKW po upłynięciu terminu,w którym należy zarejestrować komitet wyborczy. Liczył,że PKW "uwali" definitywnie Aleksandrę Dulkiewicz,przez co on - w jego mniemaniu - zdobyłby większe szanse. Tak się jednak nie stało,zobaczymy co będzie knuł dalej z tym swoim bezczelnym "szczęść boże" na ustach.
Siula Nie będę wskazywał palcem,kto tu kieruje się emocjami i sympatią. I do kogo. :)

P.s. A obiektywizm zawiera się w każdym słowie komentarza,jaki napisałem o Braunie.
4 more comments from Internauta.
Siula Każde moje stwierdzenie dotyczące Brauna ma argumentację.
kovanecky Masz rację pisząc,że Polak mądrzejszy po szkodzie. I właśnie dlatego ci mądrzy Polacy nie wybiorą sobie pierdolniętego fanatyka,jakim jest Braun. Nawet jeśli Polacy nie są wybitnie mądrzy,to z całą pewnością nie są skrajnymi głupcami.Poza fanatykami oczywiście,ale tych - dopóki nie stanowią realnego zagrożenia - nie bierzemy pod uwagę.
kovanecky Czy ja napisałem po chińsku?
kovanecky Skoro odpowiadasz na moje komentarze to znaczy,że rozumiesz język,w jakim zostały napisane,A to znaczy,że obaj używamy tego samego języka - języka polskiego.
ZBM
Jeśli PKW nie usunie nielegalnego komitetu pani Komisarz, wybory te będą nieważne, i na to zapewne teraz liczy obóz zdrady narodowej z Panem premierem na czele. Obym się mylił.
ZBM Nie usunie,także już możesz popełnić seppuku. :)
ZBM
Obóz zdrady narodowej popełnił błąd decydując się na niewystawianie kandydatów podważających układ gdański Adamowicza i dlatego teraz celowo dopuszcza się bezprawia po to, aby unieważnić możliwość nieprzewidzianego wyboru.
ZBM and one more user like this.
ZBM likes this.
Piotr2000 likes this.
W panstwie prawa, prawo obowiazuje WSZYSTKICH ! Takze oligarchie trzymajaca wladze.
franciszek44 and 2 more users like this.
franciszek44 likes this.
JezusMaryja likes this.
ktozjak Bog likes this.