One page

Розбійницький Синод про Амазонію

www.youtube.com/watch В Ефесі у 449 році відбувся розбійницький Собор. Цього року його знову планують, і то у Ватикані, під назвою «про Амазонію». Його мета – просунення духа поганства, окульт…More
www.youtube.com/watch
В Ефесі у 449 році відбувся розбійницький Собор. Цього року його знову планують, і то у Ватикані, під назвою «про Амазонію».
Його мета – просунення духа поганства, окультних практик, чародійства, магії, віщування та спіритизму, і то навіть до Святої Літургії. Про це свідчить підготовчий документ Instrumentum Laboris. Йдеться про явні єресі, передовсім пантеїзму, які не тільки руйнують суть католицької віри, але й повністю суперечать усьому християнству.
Вершиною лицемірства та маніпуляції Бергольйо є те, що під час розбійницького Синоду, 13 жовтня, він, єретик, буде проголошувати святим правовірного захисника віри Джона Генрі Ньюмена.
Бергольйо просуває аморальність та сексуальні збочення. Він цілує ноги транссексуалам, а цим жестом легалізує важкі гріхи і злочини проти Бога та людей. Як єретик він ліквідує Божі Заповіді та природні моральні норми. Прикладом є єретична ексгортація Amoris Laetitia.
Згідно Святого Письма та догматичної булл…More