Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

Wróciła z zaświatów:"Demony wylały na mnie krew abortowanych dzieci,które miałam na sumieniu!"

Gloria Polo jest Kolumbijką, dentystką. Wskutek uderzenia pioruna była tak poważnie ranna, że przez kilka dni znajdowała się w śpiączce. Przy życiu podtrzymywały ją szpitalne urządzenia medyczne. …
wacula25wp.pl
pmichalO tak przyjacielu tu się z tobą zgadzam masz rację bo ja pisałem troszeczkę o czymś innym tzw banki plemników itd
pmichal
@wacula25wp.pl
Mrożone są tzw. zarodki (a więc już po połączeniu tego co męskie z tym co żeńskie), a więc mrożone są OSOBY.
www.chcemybycrodzicami.pl/transfer-mrozonych-zarodkow/
Henri_Kumans
Pragnę, aby w końcu ktoś napisał jakiś artykuł o niebie. Dziwna sprawa, wszyscy piszą albo o piekle, albo o czyśćcu. Kiedyś kupiłem sobie taką książkę pod tytułem "Niebo". Czytam, czytam, okazało się, że książka traktowała o tym, jak nie pójść do piekła. Sic.
Jota-jotka
Też nie przypominam ,żeby było jakieś świadectwo człowieka ,który by chciał wrócić z ,,nieba ,,i opowiedzieć jak jest.
Raczej Ci co przeżyli nawet śmierć kliniczną i zbliżają się do ,,Światła,,(a to jeszcze nie niebo ) już nie chcą wracać na ziemię. To też daje dużo do myślenia.

Pozdrawiam
Radek33
Jest wizja mistyczki Fulli Horak
Henri_Kumans
Rozumiem, że z piekła każdy szybko chce wrócić przynajmniej na ziemię, ale po co do tego piekła wchodzi? Oto jest pytanie.
Jota-jotka
Dziękuję za odpowiedź
Ale to jest wizja ?
Czyli wtedy kiedy jeszcze żyła miała łaskę i widziała jak jest w niebie?
Dziękuję jeszcze raz nie znałam tej mistyczki.
Radek33
Tak, za życia miała wizję piekla czysćca i nieba
wacula25wp.pl
Moi drodzy --A każda komórka męska czy żeńska jest zamrożona oddzielnie istnieją banki zamrożonych takich komórek na świecie i w Polsce.DOPIERO POŁĄCZENIE ich tworzy istnienie człowieka itp itd .
Jota-jotka
Jest to już drugi artykuł,o piekle
W jednym i drugim przypadku to że dusza nie została potępiono ,ktoś modlił się ,tu akurat była matka .
Radek33
Maria Simma powiedziała nawet, że jest możliwe aby Bóg ocalił kogoś przed piekłem, nawet jeśli ktoś będzie się modlił za te dusze w przyszłości. Jest to niebywałe po ludzku, ale dla Pana Boga zapewne nie
pmichal
Dodam jeszcze, że na aborcję i na "in vitro" środki, czy propaganda, płyną z tych samych źródeł. Są to pomysły z piekła rodem.
Katarzyna_M
Wlowoj, zamrożenie kogoś oznacza uśmiercenie. Wygadujesz jakieś niestworzone banialuki.
a jakby te dzieci palili to też powiesz że żyją tylko że są spalone? ... Identyczny idiotyzm ;)
wlowoj
Nie no - popełniasz @pmichal chyba gruby błąd teologiczny. Człowiek dostaje duszę przy poczęciu, zamrożony nie umiera, po prostu jest... zamrożony. Dusza rozdziela się z ciałem dopiero po śmierci i wtedy ciało ginie.
pmichal
@wlowoj weź proszę chwilę się zastanów nad tym co sam napisałeś:
"nie umiera, po prostu jest...zamrożony". Nie widzisz tutaj absurdu?
Jak zamrożone może żyć? Czy można zaobserwować jakikolwiek przejaw życia w zamrożonym?
Jakiś proces życiowy?
wlowoj
Żyje - zamrażają - odmrażają - żyje. Tak właśnie robią z zarodkami, nic nie trzeba sobie wyobrażać. Jaki to ma wpływ na człowieka nikt nie bada, mało kogo interesuje, ale takie właśnie procedury są. A duszy stracić się nie da.
pmichal
@wlowoj Pytanie pomocnicze: Czy Łazarz umarł, czy tylko spał? Skoro po kilkudniowym pobycie gdzieś tam, ożył, to pewno wg ciebie nie umarł..
Jeszcze jedno pytanie pomocnicze: Gdyby Ciebie zamrozili w ciekłym azocie i za 100 lat odmrozili i byś żył, to znaczy, że nie umarłeś tylko byłeś zamrożony, czy uznałbyś jednak, że zostałeś wskrzeszony z martwych?
wlowoj
Czyli fakt że lekarze "technolodzy od sztucznego rozmnażania" zamrażają zarodki i rozmrażają znaczy że dokonują wskrzeszeń? Ja tu nie mówię o "wyobraź sobie" i eksperymentach myślowych tylko o faktach i o tym że dusza opuszcza ciało po śmierci.
pmichal
Nie piszę, że lekarze dokonują wskrzeszeń, że coś tam aklamują i ciało ożywa. Piszę o faktach. Fakty są takie, że technolodzy mrożą żywego małego człowieka, który (jak poświadcza to choćby Gloria Polo) ma już w pełni ukształtowaną dorosłą duszę. Fakty są takie, że te "mroziaczki" (oh jak ładnie nazwali, aż serce ściska) potrafią tak w tym azocie kilkadziesiąt lat przebywać. Gdzie wówczas …More
Nie piszę, że lekarze dokonują wskrzeszeń, że coś tam aklamują i ciało ożywa. Piszę o faktach. Fakty są takie, że technolodzy mrożą żywego małego człowieka, który (jak poświadcza to choćby Gloria Polo) ma już w pełni ukształtowaną dorosłą duszę. Fakty są takie, że te "mroziaczki" (oh jak ładnie nazwali, aż serce ściska) potrafią tak w tym azocie kilkadziesiąt lat przebywać. Gdzie wówczas przebywa taka w pełni ukształtowana dorosła dusza "mroziaczka"? Pływa sobie tak w ciekłym azocie?
wlowoj
tak, razem z osobą
pmichal
Każdy wierzy w to, w co chce uwierzyć. Nic, nie poradzę. Skoro taka jest Twoja wiara. Ja nie wierzę, że dusza jest złączona z ciałem zanurzonym w ciekłym azocie. Tak jak nie wierzę w to, że jest złączona z ciałem będącym w kostnicy. Czasami po śmierci dusza błąka się, np. w miejscu gwałtownej śmierci i mówi się, że "straszy". Ale ona już ma odciętą tą "nić" co ją łączy z ciałem. Bywały przypadki …More
Każdy wierzy w to, w co chce uwierzyć. Nic, nie poradzę. Skoro taka jest Twoja wiara. Ja nie wierzę, że dusza jest złączona z ciałem zanurzonym w ciekłym azocie. Tak jak nie wierzę w to, że jest złączona z ciałem będącym w kostnicy. Czasami po śmierci dusza błąka się, np. w miejscu gwałtownej śmierci i mówi się, że "straszy". Ale ona już ma odciętą tą "nić" co ją łączy z ciałem. Bywały przypadki wskrzeszeń przez Apostołów, czy Pana Jezusa i dusza na rozkaz od Boga wracała z otchłani do ciała. Ale nie wierzę (tak jak i ty?), że taką moc od Pana Boga daną mają ci "lekarze".
Zatem wierzę, że te wskrzeszania (czy jak wolisz odmrażania) dokonują się inną mocą niż tą od Pana Boga daną. Skoro nie od Pana Boga, to od diabła to pochodzi. I taka jest moja wiara w tym zakresie.
Wierzę, że takie "odmrożone" osoby to mogą być obrazy bestii, coś jak Frankenstein, albo jakiś potwór, hybryda. Diabeł nie jest bowiem w stanie utworzyć duszy ludzkiej. To potrafi tylko Pan Bóg.
ps. ciekawe czy kobiety byłyby tak chętne do takich zabiegów, gdyby np. nie nazywano tych małych "mrozaczkami" tylko np. "trupkami". Ciekawe, czy taka kobieta byłaby chętna przetransferować sobie małego zimnego trupka...
Diabeł potrafi uwodzić słowem...
pmichal
Po przeczytaniu tego wstrząsającego tekstu można sobie wyobrazić jakim diabelstwem jest np. in vitro.
Przecież tam mrożeni są (a więc uśmiercani) najmniejsi, jednak już posiadający w pełni ukształtowaną duszę.
Diabeł sam wie, jaka dusza zasiedla taki opuszczony (poprzez zamrożenie) "wehikuł" w czasie, gdy następuje tzw odmrożenie i rozwój ciała? Która dusza porusza wówczas tym odmrożonym ciałem, …More
Po przeczytaniu tego wstrząsającego tekstu można sobie wyobrazić jakim diabelstwem jest np. in vitro.
Przecież tam mrożeni są (a więc uśmiercani) najmniejsi, jednak już posiadający w pełni ukształtowaną duszę.
Diabeł sam wie, jaka dusza zasiedla taki opuszczony (poprzez zamrożenie) "wehikuł" w czasie, gdy następuje tzw odmrożenie i rozwój ciała? Która dusza porusza wówczas tym odmrożonym ciałem, czy ta pierwotna, którą z ciała wygnano, czy jakaś inna (może rodem z piekła?)
Zaślepieni przez demona naukowcy zupełnie ignorują świat ducha, a tam dzieją się rzeczy straszne.