Rožňavský biskup Mons.Stolárik zasvätí svoju diecézu nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

Rožňava 10. januára (TK KBS) Tento rok si pripomenieme sté výročie zjavení Panny Márie v portugalskej Fatime. V duchu posolstva z Fatimy chce tento rok prežívať aj Rožňavská diecéza, ktorá počas …
Peter(skala)
... už 3 biskup čo dal o sebe vedieť ked viete aj o iných, tak
Karol Dučák
To je bomba! Zasvätenie Anglicka a Walesu Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie: www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Aleluja! Aký dobrý je Pán!
Peter(skala) likes this.
Karol Dučák
Text modlitby zasvätenia košickej arcidiecézy Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie: www.maria.sk/modlitby-zasvat…
Imprimatur: Mons. Bernard Bober, arcibiskup - metropolita
ABÚ Košice, Prot. č. 62/17
ľubica likes this.
2 more comments from Karol Dučák
Karol Dučák
Bolo by žiaduce zasvätiť Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie celé Slovensko. Urobme všetko preto, aby sa to podarilo, či už len modlitbou, obetovaním svojich osobných krížov na tento úmysel, či akýmkoľvek iným prostriedkom na dosiahnutie tohto cieľa! Vopred úprimné Pán Boh zaplať!
ľubica likes this.
Karol Dučák likes this.
Libor Halik
Sľub Panny Márie, že bude prítomná v hodinu smrti u človeka, ktorý sa jej zasvetil, neznamená, že keby on napriek zasveteniu smelo veselo hrešil (ako Luther), že bude automaticky mať v hodinu smrti potrebnú nadprirodzenú kajúcu ľútosť. Panna Mária bola pred krížom, na ktorom visel aj nekajúci lotor, ktorému prítomnosť Bohorodičky nepomohla. Pre nekajúcnosť išiel do pekla naveky.
Coburg
Poznám ich Peter, sú to skromné a pracovité sestry v tom Drienovci.
Peter(skala)
Inač rožnavska dieceza je požehnaná marianskou uctou, ked Mons.Hnilica a Rodina Panny Márie (Spoluvykupitelky) tam konali modlitbove stretnutia ku cti Matky všetkých narodov.
- taktiež v Drienovci maju marianske sestry
Coburg
Rožňavská diecéza k Fatimskému roku 2017 vydala brožúrku pod názvom Pobožnosti fatimských sobôt. Deviatnik začína februárovou fatimskou sobotou sobotou a končí októbrovou. V brožúrke, ktorá má imprimatur rožňavského biskupa Mons. Stanislava Stolárika. sa uvádza citát Lucie z Fatimy: "Od vykonávania tejto pobožnosti, spolu so zasvätením Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie bude závisieť vojna alebo …More
Rožňavská diecéza k Fatimskému roku 2017 vydala brožúrku pod názvom Pobožnosti fatimských sobôt. Deviatnik začína februárovou fatimskou sobotou sobotou a končí októbrovou. V brožúrke, ktorá má imprimatur rožňavského biskupa Mons. Stanislava Stolárika. sa uvádza citát Lucie z Fatimy: "Od vykonávania tejto pobožnosti, spolu so zasvätením Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie bude závisieť vojna alebo mier vo svete." Aj v celej brožúrke sa vyslovene píše o zasvätení sa. Brožúrku si možno objednať na sekretariáte diecéznehio biskupa e-mail: cervena@rv.ecclesia.sk Cena brožúrky je 0,50 Eur + poštovné.
ľubica and 2 more users like this.
ľubica likes this.
zar likes this.
Peter(skala) likes this.
Peter(skala)
Kiežby sa pridali aj další biskupi a zasvätili svoje diecezy
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
zar likes this.
Peter(skala)
Podla mna bude zasvätenie... Stolarik uznáva aj zjavenia sv.Faustíny takže dá sa predpokladať ako to berie uprimne
Caesar
A bude to naozaj zasvatenie alebo len zverenie?
Filofej likes this.
Peter(skala)