Nepoznam Godzone, ale ta slovenska vyslovnost "Gadzone" mi zneje cudzo az smiesne...
johanika
www.youtube.com/watch
Mne sa toto hnutie GOdzone nepáči a súhlasím s biskupom Judákom, či Chauturom, ktorí svoje názory na Godzone podali už dávnejšie, len neviem, prečo nie sú akceptované!
ľubica and 2 more users like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485
Radšej sa budem pridržiavať iba skutočnej pravde,Božiemu slovu spojené s tradíciou,dogmou,vierou,náukov,liturgiou,katechizmom pravým ako počúvať alebo prijímať svetské sračky modernistické nové spojené niekedy aj s new age. 😒
apredsasatoci likes this.
ktorým katechizmom, je ich mnoho a podotýma katolíckych
palo774
Tam kde nieje sloboda tam Duch Svätý konať nemôže.Je si potrebne prečitať kázeň pápeža Františka z utorka ak si myslíme že len my máme pravdu kladieme Bohu podmienky a všetko ostatné čo sa deje odcudzujeme je to ideológia a diabol sa rád ukryje za ideológiu a potom príde nesloboda.Váš postoj ku Godzone je nemilosrdná TVRDOSŤ a pritom nikto z vás tam nebol a nevidel ovocie.Prosím Vás pekne …More
Tam kde nieje sloboda tam Duch Svätý konať nemôže.Je si potrebne prečitať kázeň pápeža Františka z utorka ak si myslíme že len my máme pravdu kladieme Bohu podmienky a všetko ostatné čo sa deje odcudzujeme je to ideológia a diabol sa rád ukryje za ideológiu a potom príde nesloboda.Váš postoj ku Godzone je nemilosrdná TVRDOSŤ a pritom nikto z vás tam nebol a nevidel ovocie.Prosím Vás pekne schovajte si vaše negatívne rekacie pod klobúk a žite si vo svojej ideologii strachu kde vidíte všetko len zle veci a váš názor je ten správny podla vás ale to nieje od Boha pretože strach zasieva diabol a velmi rád aby rozdeloval.
www.vaticannews.va/…/ranna-homilia-k…
Blahoslaveni milujúci Pravdu!
palo774
Ján 8 - 31 Židom, ktorí mu uverili, Ježiš povedal: "Ak ostanete v mojom slove, budete naozaj mojimi učeníkmi, 32 poznáte pravdu a pravda vás vyslobodí." 33 Odpovedali mu: "Sme Abrahámovo potomstvo a nikdy sme nikomu neotročili. Akože hovoríš: “Budete slobodní”?!"
Rocková hudba -rytmické spútavanie ducha démonmi. Najlepšie to vidieť u šamanov a iných okultistov,ktorí sa pravidelnými rytmickými zvukmi otvárajú "duchom",teda démonom: www.youtube.com/watch
Pre kresťanov svoju hudbu diabol zamaskoval do zbožných textov-godzone. Takto to mladí príjmu.
vzajatirockovejhudby.blogspot.com/…/v-zajati-rockov…
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
Máš milá slova Mates :) Co děláš ty pro větší úctu k Pravdě mimo láteření po ránu? Těžké sny? ;)
-------------------------------------------------------------------------
Mates5485

pred 3 hodinami

Úbohosť a falošnosť celé godzone a bethel. Hnusná sekta otrasná.
Pravda býva drakonicka!
Drakonický bývá člověk. Ale holt, jak kdo vyzařuje do světa, tak i sklízí.... Logické.
Úbohosť a falošnosť celé godzone a bethel. Hnusná sekta otrasná.
apredsasatoci likes this.
Jovana likes this.
tŕnie
Pripájam sa k modlitbe za vás, aj za kňazov , ktorí vám pomáhajú v správnosti krokov.
Peter(skala)
Pripájam sa k modlitbe a pôstu...
+Joseph+
to, abys mohl v pravdě mohl šířit Boží království musíš znát katechismus katolické církve a její tradici, bez toho jsi jako voják beze zbraně a nepřítel tě vezme na bodák při první potyčce
Mates5485 likes this.
Mir77
Tak aby som vyjasnil niektoré veci. Ospravedlňujem sa, ak som svojim príspevkom sa niekoho dotkol. Čo sa týka p. Seleckého, niektoré príspevky konkrétne na jeho webe poukazujú na mnohé veci a určite pravdivé, ale častokrát akoby nebolo žiadne východisko a žiadna nádej. V minulosti som sa tiež venoval kadejakým témam, ale dnes jediné čo ma zaujíma je môj a náš Boh, náš Otec, ktorý nechce aby sme …More
Tak aby som vyjasnil niektoré veci. Ospravedlňujem sa, ak som svojim príspevkom sa niekoho dotkol. Čo sa týka p. Seleckého, niektoré príspevky konkrétne na jeho webe poukazujú na mnohé veci a určite pravdivé, ale častokrát akoby nebolo žiadne východisko a žiadna nádej. V minulosti som sa tiež venoval kadejakým témam, ale dnes jediné čo ma zaujíma je môj a náš Boh, náš Otec, ktorý nechce aby sme sa báli, ale aby sme žili bez strachu. Pretože verím Bohu, že sa veci zmenia, alebo ho robíme bezmocným ? Dnes ma zaujíma len to, aby Jeho kráľovstvo na Slovensku sa rozširovalo a som tomu oddaný na 100%. Ja by som vás chcel poprosiť, aby ste sa modlili za nás mladých, pretože keď budeme my mladí bojovať v prvej línii s vašou modlitbovou podporou, o to viac požehnania to prinesie našemu Slovensku.
Okceinls
Prepáčte Ĺubica, Peťo a všetci ostatní, uvedomila som si, že tiež reagujem iba na to, čo mi vadí a to dobré prechádzam s úsmevom, ale bez vyjadrenia. Vďaka za všetko dobro, čo robíte. Vďaka Ti, Pane Ježišu, za každého jedného človeka.
Okceinls
Vyslyš nás, Otče láskavý,
pomôž nám, Kriste, Kráľ slávy,
s Otcom i Duchom Boh pravý,

a vládni, kraľuj nad nami. Amen.


(z breviáru)
2 more comments from Okceinls
Okceinls
Boh je láska; a kto ostáva v láske, ostáva v Bohu a Boh ostáva v ňom. :)
Okceinls
Mne osobne tiež vadí to množstvo zlého, čo sa tu rozoberá. Mám pocit, že sa potom do toho človek zamotáva a to čisté dobro kdesi stráca. :(

Možno, nie tí vonku, ale my sa musíme trochu zmeniť :)
Aby sme ich, mladých, s ich čistými srdciami a nadšením pre Pána Boha, vedeli prijať. :)
tŕnie
MIR77, chápem, že obhajuješ to, čo idete robiť. Tak to má byť u človeka, kt. je presvedčený, že robí správnu vec.
Ale nemyslím si, že je správne napr. p. Seleckému vravieť, že robí niečo, čo v ľuďoch rozsieva strach. Ja ho osobne vôbec nepoznám, ale na jeho web. stránke Magnificat vždy upozorňoval iba na problémy, ktoré sa na ľudí budú valiť, ak odvrátia svoju tvár od učenia Pána Ježiša. …More
MIR77, chápem, že obhajuješ to, čo idete robiť. Tak to má byť u človeka, kt. je presvedčený, že robí správnu vec.
Ale nemyslím si, že je správne napr. p. Seleckému vravieť, že robí niečo, čo v ľuďoch rozsieva strach. Ja ho osobne vôbec nepoznám, ale na jeho web. stránke Magnificat vždy upozorňoval iba na problémy, ktoré sa na ľudí budú valiť, ak odvrátia svoju tvár od učenia Pána Ježiša. Upozorňoval na to ľudí aj viac rokov vopred. že ľudia nepočúvali, nečítali...nechceli počuť, nechceli vidieť, ale to, o čom písal je už dnes realitou.
Píšeš, že kde sme sa dostali za 20 rokov samostatného štátu. Výsledok vidíme všetci a vieme, že to nie je dobré, ale musíš aj sám uznať, že taký tlak antikresťanský, aký je na ľudí 20 rokov z médií, zo spoločnosti, tu možno bol iba v časoch silnej normalizácie.
Prosím, neznižuj sa k takýmto útokom, ideš evanjelizovať, takže sa opáš trpezlivosťou a pokorou.
Ak tu ľudia niečo napíšu, je to ich vyjadrenie názoru, možnosť na diskusiu.
Agresivita by tu nemala mať miesto - ani slovná, ani s cieľom niekoho raniť, ublížiť mu, ponížiť ho.
Na záver iba toľko: Nech Vás všetkých žehná Pán Boh.
Mates5485 likes this.
Peter(skala)
Jožko, a "čo sme chceli" alebo "kto, čo chcel?"
+Joseph+
tak Tonku a už to máš, politická strana a už máme co sme chtěli
Mir77
Veľmi by ste sa mnohí čudovali, aké zapálenie majú mladí ľudia pre Ježiša. Niektorí by ste sa aj hanbili, keby ste videli vieru mladých a ich zapálenie ohlasovať Ježiša svojim kamarátom. My mladí, sme Generácia ktorej ide o Božie Kráľovstvo, chceme obnoviť túto krajinu, pretože po tom túži náš Pán. Pán sa túži dať poznať mladým a takým spôsobom im blízkym.

Vy, čo nesúhlasíte, choďte a osobne sa …More
Veľmi by ste sa mnohí čudovali, aké zapálenie majú mladí ľudia pre Ježiša. Niektorí by ste sa aj hanbili, keby ste videli vieru mladých a ich zapálenie ohlasovať Ježiša svojim kamarátom. My mladí, sme Generácia ktorej ide o Božie Kráľovstvo, chceme obnoviť túto krajinu, pretože po tom túži náš Pán. Pán sa túži dať poznať mladým a takým spôsobom im blízkym.

Vy, čo nesúhlasíte, choďte a osobne sa presvedčte, lebo prítomnosť Božieho Ducha v skutočnosti je niečo úplne iné, ako keď to vidíte na videu.

A aká je cesta pre evanjelizáciu ? Každý nech sa seba spýta: čo som ja urobil pre to, aby mladí išli za Ježišom? Za 20 rokov samostatného štátu môžeme na vlastné oči vidieť ako to dopadlo. A teraz, keď mladí preberajú zodpovednosť a majú túžbu po tom, aby aj ostatní mladí poznali Ježiša, teraz ste všetci "múdri" a vyprávate aké to je zlé a neviem čo.

Bol som osobne ako modlitebník na Godzone misii na Orave v Lieseku kde bolo 500 mladých ľudí, kde Boží Duch konal a vylieval charizmy. Mnohí mladí máme dar anjelských jazykov. Prostredníctvom tohoto turné sa evanjelium dostane k viac ako 10 000 mladým ľuďom.

p. Selecký prosím vás čo to tu vypisujete, vy ste na všetko expert, keď čítam vaše príspevky, tak neviem čo si mám o vás myslieť. Vy nikdy nenapíšete žiadne pozitíva, vy ste tak negatívne naladený, vašimi príspevkami akurát tak rozsievate strach k ľuďom. Aké máte vy výsledky s mladými ?
Ano,ale pre toho Ježiša nového veku ,ktorému všetko jedno. A taký Ježiš neexistuje. Sú oklamaní.
Mates5485 likes this.
johanika
Mir77, celé Godzone mi pripadá ako americká sekta, ktorá je v tranze...je Boh, je Kristus skutkoch alebo len vo vašich hysterických prejavoch? Kristus sa predsa takto nechoval! Čo to tu píšete?: "kde bolo 500 mladých ľudí, kde Boží Duch konal a vylieval charizmy. Mnohí mladí máme dar anjelských jazykov." (????????????????????) Choďte k Jehovistom alebo iným sektám, ale neničte naše deti svojím …More
Mir77, celé Godzone mi pripadá ako americká sekta, ktorá je v tranze...je Boh, je Kristus skutkoch alebo len vo vašich hysterických prejavoch? Kristus sa predsa takto nechoval! Čo to tu píšete?: "kde bolo 500 mladých ľudí, kde Boží Duch konal a vylieval charizmy. Mnohí mladí máme dar anjelských jazykov." (????????????????????) Choďte k Jehovistom alebo iným sektám, ale neničte naše deti svojím fanatizmom! To nie je pravé náboženstvo! Píšem preto, lebo poznám prípad jednej sfanatizovanej "osôbky", ktorá spáchala samovraždu! Ja verím biskupovi Judákovi a Chauturovi.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
johanika- Ver Božiemu slovu a nie ľuďom.Naviac nie kresťanom ,ale ekemenistom.
johanika
Ladislav Bajza, čo ste týmto chceli povedať? Že ak niekto má skúsenosti so sektou Bethel a Godzone, podá o tom ľuďom svedectvo a varuje, aby ich deti sa nedali zlákať ich akciami...tak vtedy si treba povedať "Stop" ja verím iba Božiemu slovu? Prosím Vás, veď už nebuďme takto "mimo"!
A tá druhá veta, že nemáme veriť kresťanom????????????????A komu z ľudí? Veď my na svete nemôžeme žiť ako v džungli…More
Ladislav Bajza, čo ste týmto chceli povedať? Že ak niekto má skúsenosti so sektou Bethel a Godzone, podá o tom ľuďom svedectvo a varuje, aby ich deti sa nedali zlákať ich akciami...tak vtedy si treba povedať "Stop" ja verím iba Božiemu slovu? Prosím Vás, veď už nebuďme takto "mimo"!
A tá druhá veta, že nemáme veriť kresťanom????????????????A komu z ľudí? Veď my na svete nemôžeme žiť ako v džungli, musíme mať aj okruh ľudí, ktorým dôverujeme....
Neviem, kto ste, či máte rodinu, priateľov, kolegov....ale ak nikomu neveríte, je mi Vás ľúto, musíte byť veľmi osamelý aj keď dôverujete Bohu.
Mates5485 likes this.
Okceinls
Na to, aby sme mohli preniknúť do podstaty viery natoľko, aby sme sa začali sami meniť, potrebujeme, každý, nejaký čas. Ale už to, že mladý človek príde na miesto, kde sa rozpráva, spieva o Bohu, že o ňom začne uvažovať, už to je takým jeho, úžasným "áno" pre Pána Boha. A on si ho už nájde a pritiahne hlbšie :) A možno viac, ako nás. :)
Filofej likes this.
+Joseph+
Mates5485 likes this.
tŕnie
Neviem, neviem, ale nezdá sa mi to ako najšťastnejšia cesta na evanjelizáciu.
Zdôvodňujú to skutočnosťou, že veľa mladých ľudí to oslovilo. To je len dobré, ale oslovilo ich to natoľko, že prenikli do podstaty viery?
Neviem, do kostolov síce chodí aj v BA veľa mladých ľudí, ale...minisukne, obtiahnuté legíny, hlboké výstrihy... to tiež o niečom svedčí. Niekde sa robí chyba a je aj na našich …More
Neviem, neviem, ale nezdá sa mi to ako najšťastnejšia cesta na evanjelizáciu.
Zdôvodňujú to skutočnosťou, že veľa mladých ľudí to oslovilo. To je len dobré, ale oslovilo ich to natoľko, že prenikli do podstaty viery?
Neviem, do kostolov síce chodí aj v BA veľa mladých ľudí, ale...minisukne, obtiahnuté legíny, hlboké výstrihy... to tiež o niečom svedčí. Niekde sa robí chyba a je aj na našich kňazoch, aby zistili kde. Pretože mám dojem, že si začíname prispôsobovať katolicizmus naším predstavám.
Obávam sa, že organizátori, nech majú akékoľvek dobré úmysly, budú mať veľkú prácu, aby sa im podarilo ustrážiť dôstojnú evanjelizáciu. Tých show už sme mali na Slovensku dosť, tak isto ako rôznych experimentov a pokusoch na ,,Pohodách"
Týmto sa môže stať, že odchováme ešte vlažnejších katolíkov, ako sú tí súčasní na Slovensku.
Česť výnimkám.
Želám organizátorom všetko dobré, nesúhlasím však s takýmto druhom šírenia evanjelia.
johanika
Presne tak, ako píšeš. Mladí sa tvária, že uverili, ale nevedia žiť obyčajnú denno-dennú vieru. Buď lietajú vo výškach mimo reality, alebo si žijú vlastný život konkubiniátu... Prečo je toľko zlatokopiek, zlatokopov, keď žijeme kresťanským životom, a všetky zlatokopky sa tvária ako kresťanky? Prečo môže Truban po 18. rokoch miništrovania povedať, že príchodom do Bratislavy zistil, že nemusí …More
Presne tak, ako píšeš. Mladí sa tvária, že uverili, ale nevedia žiť obyčajnú denno-dennú vieru. Buď lietajú vo výškach mimo reality, alebo si žijú vlastný život konkubiniátu... Prečo je toľko zlatokopiek, zlatokopov, keď žijeme kresťanským životom, a všetky zlatokopky sa tvária ako kresťanky? Prečo môže Truban po 18. rokoch miništrovania povedať, že príchodom do Bratislavy zistil, že nemusí veriť len v Boha, ale v mnoho ďalších vecí?
Sme, ako rodičia, dobrým príkladom pre svoje deti? Asi je chyba v nás, lebo vychovávame pokrytcov, ľudí, ktorí využívajú danú situáciu, keď im momentálne vyhovuje!
Nie sme vhodným príkladom. Pochybili sme!
ľubica likes this.
Stanislav Stanči likes this.
+Joseph+
Anton Selecký
www.youtube.com/watch
Priatelia, toto nie je Slovensko. A vôbec, import amerikanizmov aj v duchovnej oblasti do týchto zemepisných šírok tu skutočne skĺzne po povrchu. Tu ide o korene, a naše korene sú predsa niekde úplne v niečom inom. Ja si napríklad Wilkersona vážim, bol to skutočne veľký evanjelizátor, ale prepáčte, neviem si ho predstaviť na slovenskej mariánskej pôde. Pretože - …More
www.youtube.com/watch
Priatelia, toto nie je Slovensko. A vôbec, import amerikanizmov aj v duchovnej oblasti do týchto zemepisných šírok tu skutočne skĺzne po povrchu. Tu ide o korene, a naše korene sú predsa niekde úplne v niečom inom. Ja si napríklad Wilkersona vážim, bol to skutočne veľký evanjelizátor, ale prepáčte, neviem si ho predstaviť na slovenskej mariánskej pôde. Pretože - Slovensko je mariánske, či si to už niekto pripúšťa alebo nepripúšťa. Skúšať tu niečo iné je ako sadiť pod Vysokými Tatrami banánovníky s argumentom, veď niekde v Brazílii rastú tiež, a majú tam úspech... Každá snaha je samozrejme dobrá, ale nemusí byť nutne aj účinná - okrem samozrejme chvíľkového vzbĺknutia. Počuť hovoriť o duchovnej hĺbke nad vlastne svetáckym emočným know how je skľučujúce...
johanika and one more user like this.
johanika likes this.
Mates5485 likes this.
Anton Selecký
Hovorí sa tu o show, k čomu by ste asi priradili toto? Evanjelizácia?
www.youtube.com/watch
johanika
Pán Selecký, máte pravdu. Toto nie je evanjelizácia, toto je cirkus hopsasa....To je ako hnutie "Boh je pohoďák...". Ale Boh nie je "pohoďák", Boh je Boh a keď si my myslíme, že ho svojími tanečkami a hlučnou hudbou a prázdnymi skutkami oblafneme..., mýlime sa. Boh je láska, Boh je milosrdný, ale Boh nemá rád prázdne frázy a prejavy.
Mates5485 likes this.