01:23

DEWIANCIE ! PERWERSIE ! ZBOCZEŃCU ! PEDOFILU ! ŁAPY PRECZ od MOJEGO DZIECKA !

.. Szanowna Pani, ! Szanowny Panie ! zapewne również u CIEBIE pojawił się słuszny sprzeciw wobec gorszących treści, które mają być przekazywane dzieciom w ramach edukacji seksualnej opartej o standa…More
..
Szanowna Pani, !
Szanowny Panie !
zapewne również u CIEBIE pojawił się słuszny sprzeciw wobec gorszących treści, które mają być przekazywane dzieciom w ramach edukacji seksualnej opartej o standardy WHO. To właśnie te zalecenia nakazują, by 2-letnie dzieci uczyły się „zabawy w lekarza”, 4-latki miały wiedzę o „masturbacji w dzieciństwie”, 9-latki wiedziały o antykoncepcji, autostymulacji i „dobrowolnym współżyciu” oraz rozwijały zrozumienie dla różnych orientacji seksualnych. W myśl tych założeń 15-latki powinny już wykazywać „krytyczne podejście do norm kulturowych i religijnych dotyczących ciąży, rodzicielstwa itd.”.
Chociaż prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski próbował bagatelizować podnoszone przez nas zarzuty wobec jego „Deklaracji LGBT+”, naszą opinię potwierdziły już oficjalne stanowiska Minister Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka i biskupów warszawskich. Kolejne miasta łamią konstytucyjne prawa rodziców oraz zagrażają dobru dzieci.
Tym razem mogę z satysfakcją …More
TeresaKaczmar likes this.
dobrze ,ze pani opowiada jak wyglada demoralizacja dzieci w Niemczech. Wiadomo zrodlo demoralizacji to Niemcy, ktore wlewa sie w inne narody, obecnie na fali jest Polska.
Jednak powinnismy byc bardziej powsciagliwi i nie uzywac dokladnych znaczen, chocby dlatego , bo na dokladne przetaczanie zbereznictwa, u dzieci i u doroslych tez, moze negatywnie wplywac na ich bodzce , ( osoby sa wrazlwe, …More
dobrze ,ze pani opowiada jak wyglada demoralizacja dzieci w Niemczech. Wiadomo zrodlo demoralizacji to Niemcy, ktore wlewa sie w inne narody, obecnie na fali jest Polska.
Jednak powinnismy byc bardziej powsciagliwi i nie uzywac dokladnych znaczen, chocby dlatego , bo na dokladne przetaczanie zbereznictwa, u dzieci i u doroslych tez, moze negatywnie wplywac na ich bodzce , ( osoby sa wrazlwe, inne z wybujala wyobraznia i ciekawskie itp (link dostepny jest dla wszystkich, dlatego powinno sie zachowac ostroznosc w wyslawianiu)
@polakkatolik Polak katolik nie cieszy się ze zwycięstwa partii, która jako rządząca ma krew na rękach, a jest to krew dzieci poddanych aborcji za pieniądze podatników, a więc i twoje, a ty się z tego cieszysz?
Katarzyna_M and 5 more users like this.
Katarzyna_M likes this.
Lemmy7883 likes this.
alex 7 likes this.
turysta569 likes this.
Rafał_Ovile likes this.
@Radek33 Czy ty uważasz , że PiS to katolicka prawica, jeżeli za ich kadencji dalej w szpitalach morduje się dzieci w łonach matek jak za lewicy i PO? Myślę, że jednak jako katolik tak nie uważasz.
Rafał_Ovile likes this.
Radek33
Żeby była jasność oddałem głos na G. Brauna. PiS uważam mimo wszystko za prawicowa partie i cieszę się że wygrało z kryptolewakami. A co do ustawy aborcyjnej też ubolewam nad tym że ciągle nie potrafią zrobić tego co obiecali, tak jak nie zrobili kilku innych ważnych rzeczy, czy tolerowania tego co robią z nami Żydzi, przez co jestem rozczarowany, myślę że brak ustawy chroniącej życie i inne …More
Żeby była jasność oddałem głos na G. Brauna. PiS uważam mimo wszystko za prawicowa partie i cieszę się że wygrało z kryptolewakami. A co do ustawy aborcyjnej też ubolewam nad tym że ciągle nie potrafią zrobić tego co obiecali, tak jak nie zrobili kilku innych ważnych rzeczy, czy tolerowania tego co robią z nami Żydzi, przez co jestem rozczarowany, myślę że brak ustawy chroniącej życie i inne błędy, to raczej strach niż premedytacją, ale wszystko wyjdzie i tak prędzej czy później, jeśli tego nie zrobią i Bóg i Polacy się od nich odwroca, a cenę zapłacimy wszyscy
Weronika....S and 3 more users like this.
Weronika....S likes this.
Lemmy7883 likes this.
mk2017 likes this.
turysta569 likes this.
polakkatolik.pl-------JESTES DO DUPY JAK I CALY TEN TWOJ Prawo i Sprawiedliwość!"
Piotr2000
Czy jest jeszcze cos w tym swiecie, co moze go zmienic na lepsze?
Obejrzyj. Ja ciagle wracam do tego wideo i ...:
7.X. 2017 14:00(sobota) WYJDZ na PROG naszego wspolnego DOMU, POLSKI z ROZANCEM
michael81 likes this.
PiotrM
Piotr2000
Jesli Mariiija mowisz o tej samej broszurze /dla dzieci w Niemczech/ ...
Byloby wskazane podac w swoim komentarzu link do powyzszej broszury. Jest wtedy realna mozliwosc skonfrontowania tresci wypowiadanych w programie i Twojego "znaleziska".
Mariiija
Znalazłam całość tej broszury w formie pdf i sprawdziłam podane "cytaty". To co ta pani mówi to po prostu czyste kłamstwo.
1. cytat: Na stronie 27 znajduje się coś kompletnie innego - stereotypowe role kobiety i mężczyzny w rodzinie. W całym dokumencie nawet nie pada słowo "łechtaczka". Przy słowie "ojciec" w całej broszurze nie ma takiego zdania, jak ona twierdzi.
2. cytat: Tego o dotykaniu ojca…More
Znalazłam całość tej broszury w formie pdf i sprawdziłam podane "cytaty". To co ta pani mówi to po prostu czyste kłamstwo.
1. cytat: Na stronie 27 znajduje się coś kompletnie innego - stereotypowe role kobiety i mężczyzny w rodzinie. W całym dokumencie nawet nie pada słowo "łechtaczka". Przy słowie "ojciec" w całej broszurze nie ma takiego zdania, jak ona twierdzi.
2. cytat: Tego o dotykaniu ojca przez dziecko też nigdzie nie ma.
3. cytat: Wyrwanie z kontekstu dosłownie trzech słów (wkładanie do waginy) + całkowite przekręcenie wszystkiego wokół. Mowa w broszurze jest o tym, że dzieciom zdarza się bawić w doktora. Że jest to naturalne, że dzieci odkrywają swoje ciała - i tu padają przykłady, m.in. właśnie o "sprawdzaniu, jak głęboka jest pochwa" i nie należy w takiej sytuacji z impetem wpadać do pokoju, bo to tylko dziecko nastraszy, wprowadzi w ogromne poczucie winy i może mieć zły wpływ na jego przyszły rozwój. Wg broszury należy dziecko zawczasu ostrzec, że takie zabawy mogą się odbywać tylko za zgodą obu stron, bez ostrych przedmiotów i higienicznie oraz obserwować, czy nie jest to z udziałem np. o wiele starszego dziecka, które to młodsze wmanipulowuje w tę zabawę.
W skrócie: Proszę szukać tanich sensacji gdzie indziej. Nie wiem, skąd pani wzięła te cytaty, ale na pewno nie z tej broszurki. Może to jej własne, niespełnione fantazje... Polecam na przyszłość sprawdzać swoje źródła
Mariiija
W broszurze dla młodszych dzieci (a więc pani pokazuje jedną broszurę, a mówi o drugiej, też powinszować) jest jedynie mowa o tym, że często dla chłopięcych genitaliów wymyślane są różne "śmieszne" czy "urocze" przezwiska, a o dziewczęcych albo się nie mówi w ogóle, albo bez czułości. I to w tym kontekście ojciec (ale i matka!) ma poświęcać więcej uwagi łechtaczce i waginie córki. Przyznasz, że …More
W broszurze dla młodszych dzieci (a więc pani pokazuje jedną broszurę, a mówi o drugiej, też powinszować) jest jedynie mowa o tym, że często dla chłopięcych genitaliów wymyślane są różne "śmieszne" czy "urocze" przezwiska, a o dziewczęcych albo się nie mówi w ogóle, albo bez czułości. I to w tym kontekście ojciec (ale i matka!) ma poświęcać więcej uwagi łechtaczce i waginie córki. Przyznasz, że kompletnie co innego było tu na myśli ;)W tej dla młodszych dzieci jest też mowa o masturbacji dzięcej, i to w tym kontekście pada zdanie, żeby dziecku zwrócić uwagę na to, że może się pokaleczyć i odwrócić jego uwagę innym zajęciem, niż po prostu bez wyjaśnienia zakazywać i znowu gwałtownie zaskakiwać dziecko przy samej czynności. Fajnie jest powoływać się na całkowicie poprzekręcane albo nieistniejące cytaty.
Unia Europejska jest organizmem CHORYM ! OPETANYM !
WON od POLSKI !
WON od narodu polskiego !
Kaczynski !
Polacy maja juz DOSC twojego TRZYMANIA sie UNII EUROPEJSKIEJ !
michael81 and one more user like this.
michael81 likes this.
PiotrM likes this.
Co jeszcze musi sie wydarzyc, aby...Polacy sie OBUDZILI !
michael81 and one more user like this.
michael81 likes this.
PiotrM likes this.
Dulkiewicz /GDANSK/ juz sie przymierza do wprowadzenia programu ZBOCZEN !
Trzaskowski /Warszawa/ - juz wprowadzil !
Lodz,
Krakow,
Wroclaw,
Poznan i
kolejne...
a wy Rodzice !, a ty Polsko SPISZ !
turysta569 likes this.
RODZICE ! Ruszcie swoje 4-ry litery ! bo dzieci wam panstwo zabiera i niszczy !
ktozjak Bog and one more user like this.
ktozjak Bog likes this.
Piotr2000 likes this.