'' Corpus Christi'' kolejny bluźnierczy filmy o Chrystusie jako geju.

Dostaliśmy szokującą wiadomość , ale że nie mamy zwyczaju przesyłać żadnych wiadomości masowo do znajomych, publikujemy tutaj. Wiadomość jest prawdziwa, film o Chrystusie geju rzeczywiście powstaje, …More
Dostaliśmy szokującą wiadomość , ale że nie mamy zwyczaju przesyłać żadnych wiadomości masowo do znajomych, publikujemy tutaj. Wiadomość jest prawdziwa, film o Chrystusie geju rzeczywiście powstaje, i jest chyba ostatecznym aktem bluźnierstwa, po obejrzeniu trailera jesteśmy w głębokim szoku. Prosimy o wynagradzający Różaniec a jak znamy moc tej modlitwy, jest ona w stanie doprowadzić do zaprzestania prac nad tym filmem, na co przy współpracy modlitewnej naszych Znajomych , liczymy.:
"Film "Corpus Christi" ma ukazać się w czerwcu i sierpniu. To obrzydliwy film, który pojawi się w Ameryce w tym roku, przedstawiając Jezusa i jego uczniów jako homoseksualistów! W tej grze jest już od jakiegoś czasu. Nazywa się "Corpus Christi", co oznacza "Ciało Chrystusa". To odrażające szyderstwo naszego Pana. Ale my, chrześcijanie, możemy coś zmienić. Dlatego właśnie przesyłam ci ten e-mail. Jeśli to wyślesz, być może uda nam się zapobiec wyświetlaniu tego filmu w Australii, Kanadzie i Ameryce itd. Stańmy za tym, w co wierzymy i powstrzymajmy się przed kpiną z Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Gdzie stoimy jako chrześcijanie? Przekazuję to wszystkim. Pomóżcie nam zapobiegać takim przestępstwom przeciwko Panu. Nie ma petycji do podpisu, limitu czasowego ani minimalnej liczby osób, do których można to wysłać. Zajmie Ci to mniej niż 2 minuty. Jeśli nie jesteś zainteresowany i nie masz 2 minut, aby to zrobić, proszę nie narzekajcie, jeśli Bóg nie wydaje się mieć czasu dla was. Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby ten film przedstawiał Mohammada w ten sam sposób ... świat islamu byłby w płomieniach !!. Wydaje się, że niektóre regiony w Europie już z powodzeniem zablokowały film. Potrzebujemy tylko wiele modlitw i wielu e-maili. ... Czy Bóg będzie mógł znaleźć co najmniej 50 sprawiedliwych ludzi, którzy są gotowi wyrazić swoją troskę i wyrazić swoją opinię przeciw temu akt bluźnierstwa?
Bojkotuj .. modlitwą" www.facebook.com/photo.php
....Biedny Pan Jezus nie tylko przez sadystę UBICZOWANY, ale w USrAelu przez homopederastów jest molestowany.... we łbach im się POprzekręcało..... i to ZUPEŁNIE....
Weronika....S and 2 more users like this.
Weronika....S likes this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
PiotrM likes this.
Piotr2000
Modlitwa i post - tak to ogromnie wazne.
Poza tym jednak nalezy tego typu osceniczne/hate/ formy ZGLOSIC do lokalnych przedstawicieli prawa: sad, policja, MP i td. oraz podjac odwaznie protest przeciw ponizaniu katolikow, przeciw szydzeniu z Boga i wiary.
Verba Veritatis and one more user like this.
Verba Veritatis likes this.
PiotrM likes this.
marcyjok
to fake news... tutaj wiecej www.thoughtco.com/movie-called-co…
PiotrM
Najpierw Maryja teraz Jezus. Muszę uzbroić Armię.
Tymoteusz and 2 more users like this.
Tymoteusz likes this.
Verba Veritatis likes this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
Homoseksualne lobby światowe jest obecnie bardzo silne. Śmierć (?) i pogrzeb Pawła Adamowicza, uczestniczącego w manifestacjach gejowskich i uczczenie tegoż przez polską hierarchię pochówkiem w Bazylice Mariackiej, wzmocni u nas to lobby, gdyż przeciętny obywatel Polski, uświadomiwszy sobie ten fakt, może pomyśleć (na swoje nieszczęście), że homoseksualizm nie jest niczym złym. A więc czy to się …More
Homoseksualne lobby światowe jest obecnie bardzo silne. Śmierć (?) i pogrzeb Pawła Adamowicza, uczestniczącego w manifestacjach gejowskich i uczczenie tegoż przez polską hierarchię pochówkiem w Bazylice Mariackiej, wzmocni u nas to lobby, gdyż przeciętny obywatel Polski, uświadomiwszy sobie ten fakt, może pomyśleć (na swoje nieszczęście), że homoseksualizm nie jest niczym złym. A więc czy to się stało w Polsce nie jest zakamuflowanym zgorszeniem dla katolickiego polskiego narodu.
Faustinus and one more user like this.
Faustinus likes this.
mk2017 likes this.
mk2017
"Film "Corpus Christi" ma ukazać się w czerwcu i sierpniu. To obrzydliwy film, który pojawi się w Ameryce w tym roku, przedstawiając Jezusa i jego uczniów jako homoseksualistów!