Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Weronika-S.
@W obronie Tradycji Kościoła Nie wprowadzaj w błąd, zapewne celowo. Dz17/16/: ,,Czekając na nich w Atenach Paweł burzył się przeciwko miastu pełnego bożków,,. Paweł był jednoznaczny. Przed nawróceniem walczył z chrześcijanami, po nawróceniu z pogaństwem. Jan Paweł II przeciwnie, pragnie braterstwa międzyreligijnego, a wątpliwe, a właściwie niewątpliwe, że takie braterstwo nie podoba się Bogu, co …More
@W obronie Tradycji Kościoła Nie wprowadzaj w błąd, zapewne celowo. Dz17/16/: ,,Czekając na nich w Atenach Paweł burzył się przeciwko miastu pełnego bożków,,. Paweł był jednoznaczny. Przed nawróceniem walczył z chrześcijanami, po nawróceniu z pogaństwem. Jan Paweł II przeciwnie, pragnie braterstwa międzyreligijnego, a wątpliwe, a właściwie niewątpliwe, że takie braterstwo nie podoba się Bogu, co ma bowiem wspólnego światło z ciemnością? Nie był męczennikiem za katolicką wiarę. Współcześni polscy męczennicy za wiarę to św, Maksymilian i bł. Jerzy Popiełuszko.
Elkam
@Weronika.S

"... Nie był męczennikiem za katolicką wiarę. Współcześni polscy męczennicy za wiarę to św, Maksymilian i bł. Jerzy Popiełuszko, ale komu by przyszło do głowy czynić ich Doktorami Kościoła."
-------------------------------
Tyle że :

męczennik do Doktora - ma sie tak, jak - piernik do wiatraka !
W obronie Tradycji Kościoła
Św. Jan Paweł II ewangelizując pogan naśladował św. Pawła Apostoła, a jednocześnie bezkompromisowo głosił Ewangelię całemu światu i nauczał, że męczeństwo jest najwyższym potwierdzeniem nienaruszalnej świętości prawa Bożego.
Weronika-S.
@W obronie Tradycji Kościoła Lefebryści mnie interesują mniej niż ciebie. Interesuje mnie dramat współczesnego Kościoła. A utopię o zaletach religijnych JPII zachowaj dla siebie. Modlitwy wspólnotowe w Asyżu i figurka Buddy na Tabernakulum to największy skandal w dziejach Kościoła, który przynosi kolejne efekty watykańskiej apostazji. Możesz wykasować to, zrobić co ci się podoba.
Weronika-S.
@W obronie Tradycji Kościoła Nie pomijał też innych kultów całując wrogi Kościołowi Koran. Idę na obiad, i nie wracam już do tego tematu. Może kiedyś.
Weronika-S.
Jeżeli Jan Paweł II zostanie Doktorem Kościoła jako ,,człowiek Soboru,, i papież ekumenista, to będzie to zgodne z prawdą. Zresztą sam tak siebie firmował za życia. Osobiście widzę rozbieżności między nauczaniem Kościoła w okresie przedsoborowym i posoborowym, głównie w kwestii tzw. braterstwa międzyreligijnego, rozmywającego dogmaty wiary katolickiej o roli zbawczej Kościoła Katolickiego.
Elkam
@Weronika.S - ."..... dogmaty wiary katolickiej o roli zbawczej Kościoła Katolickiego.""?

NIEŹLE TWORZYSZ !!!! kobieto.
Henri_Kumans
Chciałem napisać coś innego, ale po modlitwie zmieniłem zdanie. Niech Bóg to rozsądzi.