Dvadsaťsedem rokov slovenskej štátnosti

Veľa vody odtieklo z tých našich vodných tokov, dnes Slovenská republika má dvadsaťsedem rokov. Na sviatok Panny Márie už oslavovala veľa, aj na Tyršovom nábreží vždy pália salvy z dela. Zvon svätéh…More
Veľa vody odtieklo z tých našich vodných tokov,
dnes Slovenská republika má dvadsaťsedem rokov.
Na sviatok Panny Márie už oslavovala veľa,
aj na Tyršovom nábreží vždy pália salvy z dela.
Zvon svätého Martina, k omši nás zvoláva,
by zobudil svoj ľud, čo Silvester dospáva.
Boľševik či liberál sú v Dóme v jednom šíku,
by sa k svojím bohom modlili za Slovenskú republiku. Zaplnili katedrálu a je ich tam aj dvesto, no nejako zabudli štátnou vlajkou zdobiť mesto. Politici do jedného, snáď všetci sedia v chráme, lež po tomto ich čudnom geste zvláštny pocit máme. Neznesú tam vlastencov, ba nik ich nemá rád, zlo želajú každému, čo obnoviť chcel štát. Za touto našou históriu, nech je hrubá čiara, beda každej spomienke najmä na Mečiara. A základy Slovenska, každému čo búra, patrónka skládok udelí, rád Ľudovíta Štúra. Všetko je to nátura, takmer navlas istá, nikomu z nich neprekáža, že vraj Štúr bol extrémista. Tak sa princeznička z paláca, oligarchom odpláca. By národ už nesníval, tento štátny …More
Caesar likes this.
Len jednoduchý ľud je nespokojný, šomre na všetko (a smúti za socializmom).
www.youtube.com/watch
Že ty robíš v štátnej správe.
ekans likes this.
Nie, živím sa len svojou zručnosťou. Dostal som mail o tých bubeníkoch na dekli smetiaka a pobavilo ma to. Nesúhlasím s nimi, s nikým sa nedá súhlasiť.
To ti vyhovuje, že slovenska vláda berie človeku každý mesiac 70% zo zárobku? Ty s tým súhlasíš?
apredsasatoci
Neviem o tom, nezaujímam sa o peniaze, som spokojný aj s tým málom a som rád že mám robotu čo ma baví. Ale voliť opäť nepôjdem, nie je koho. Vlastne nikdy nebolo koho, len sme kedysi boli neskúsení a nádejali sme sa.
Politika je panské huncútstvo.
Pasujes sa za krestana a nevieš, že rodina má platiť štátu 10%? Realita je taká, že muzovi, aj žene berie stať každému 70%. To už ani nie je zlodejina, ale výpalníctvo. Ty nevieš! Dúfam, že raz, keď sa ocitnes pred Božou Tvarou, ti pomozu tvoje neskutočne hlúpe argumenty. Si hanba kresťanom!