wlowoj
pisowscy politycy zapewnili że będą dążyli do stworzenia (dla nich "przywrócenia") Polski wielonarodowej, wielokulturowej, wieloreligijnej (Gowin), tradycji judeochrześcijańskiej (Duda), państwa dwóch narodów: polskiego i żydowskiego (Gliński).
Racja!!! Kto by przecież za żydokomuną...
Elkam and one more user like this.
Elkam likes this.
michael81 likes this.
osdamen
Co to za żydozdradziecka propaganda?!
Głosuj za KONFEDERACJĄ !
NIE ZA ZDRAJCAMI POPiSdzielcami PSL, SLD,
Rafał_Ovile likes this.
Elkam
Z netu

www.pch24.pl/gwiazdy-manipul…

"Zgadzam się z tezami autora artykułu. Trzeba je jednak uzupełnić o kolejne przykre szczegóły. Nie tylko polski inteligent i wykształcony teolog dr. Jan Przybył wziął udział w rosyjskiej hucpie. Samego dr. Przybyła wypromował na YT nie kot inny, jak Grzegorz Braun, który także ostro krytykuje USA i polskie związki z tym państwem. Z kolei dr. przybył …More
Z netu

www.pch24.pl/gwiazdy-manipul…

"Zgadzam się z tezami autora artykułu. Trzeba je jednak uzupełnić o kolejne przykre szczegóły. Nie tylko polski inteligent i wykształcony teolog dr. Jan Przybył wziął udział w rosyjskiej hucpie. Samego dr. Przybyła wypromował na YT nie kot inny, jak Grzegorz Braun, który także ostro krytykuje USA i polskie związki z tym państwem. Z kolei dr. przybył parokrotnie udzielił głosu na swoich wystąpieniach Maciejowi Porębie, synowi Bohdana Poręby znanego reżysera filmowego, twórcy wybiórczo opisujących polską historię filmów fabularnych. Tak więc na tzw. prawicy, tej narodowej mamy już kilka liczących się postaci podtrzymujących mniej i lub bardziej wyraźnie rosyjską narrację, a przecież nie są jedyni. Zmarły pewien czas temu filozof Bogusław Wolniewicz czy Janusz Korwin-Mikke także głosili poglądy bliskie linii propagandowej Kremla. Działania te wyglądają na zaplanowane i część tych osób prawdopodobnie bierze w nich udział świadomie, z premedytacją."
turysta569 likes this.
wacula
Ale godna pożałowania refleksja .Ale nic straconego spakuj plecak i możesz jeszcze pojechać na Białorusi i Litwy albo do Rosji do Putina raju.
Nie cieszyłem się jak wchodziliśmy do ue.
Była taka partia Liga Polskich Rodzin, która ostrzegała przed wejściem do ue, sprawdziło się to, przed czym ostrzegali.
mirekk_m
Do dziś nie jestem pewny czy wejście do UE nie zostało sfałszowane
turysta569 likes this.
mirekk_m
Dla tego stwierdzam że najlepszym rozwiązaniem jest wybranie PIS do pe.
Weronika....S and one more user like this.
Weronika....S likes this.
Rafał_Ovile likes this.