Rozpadající se Islámský stát vyzývá džihádisty: Útočte na Evropu a svět, abyste pomstili naše …

Obklíčení teroristé Islámského státu ve východní Sýrii ve středu vyzvali džihádisty po celém světě – a zejména v Evropě -, provádět útoky, aby pomstili jejich zničující ztráty. Kdysi mocná skupina …More
Obklíčení teroristé Islámského státu ve východní Sýrii ve středu vyzvali džihádisty po celém světě – a zejména v Evropě -, provádět útoky, aby pomstili jejich zničující ztráty.
Kdysi mocná skupina se snaží definovat budoucnost před koncem svého kdysi vychvalovaného „kalifátu“, zobrazuje svou rozpadající se oblast jako jedno místo, kde vládne „Boží zákon“ a slibuje, že jednoho dne zvítězí.
Tato výzva se objevila ve zvukovém záznamu a videu, jež na internetu zveřejnili militanti, kteří tvrdí, že jsou uvnitř vesnice Baghouz, kde jsou po několik týdnů obklíčeni a v posledních několika dnech pod silným útokem a bombardováním ze strany Syrských demokratických sil.
Ve svém poselství neidentifikovaný militant Islámského státu vyzývá muslimské „bratry v Evropě a na celém světě“, aby se „postavili proti křižákům a pomstili se za naše náboženství“. Během řeči je v pozadí slyšet střelba. Militant řekl, muži, ženy a děti v Baghouzu jsou vystaveni „holocaustu ze strany křižáků“, což je jejich …More
Detektiv
Placeno Evropskou totalitou z našich daní