Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu z Týždňa a pseudokresťanského Postoja v jednom šíku za …

Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu z Týždňa a pseudokresťanského Postoja v jednom šíku za odvolanie arcibiskupa Jána Babjaka. Pred Vianocami na týždenníku Týždeň 51-52/2019 bola zverejnená …More
Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu z Týždňa a pseudokresťanského Postoja v jednom šíku za odvolanie arcibiskupa Jána Babjaka.
Pred Vianocami na týždenníku Týždeň 51-52/2019 bola zverejnená závažná informácia, ktorá sa dá zhrnúť do jednej vety: arcibiskup gréckokatolíckej Cirkvi, vladyka Ján Babjak bude odvolaný.
Ján Krupa na Postoji hneď na úvod Nového roka premostil útok na arcibiskupa Babjaka z týždenníka Týždeň. Už pri mediálnom lynčovaní Mariána Kuffu sa premosťovanie medzi liberálnymi médiami a denníkom Postoj ukazovalo ako dobre namazaný stroj. Nakoľko pod vedením vladyku Babjaka prišlo k nevýdanému rozmachu gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku aj čo do kňazských povolaní, čo je jednoducho merateľný fakt, Krupa viní vopred Babjaka za to, že môže klesať počet ich veriacich. Akoby v akejkoľvek konzumnej demokratickej spoločnosti k tomúto javu nedochádzalo inde. Aby sme boli konkrétnejši, akoby k tomúto javu nedochádzalo vo všetkých diecézach na Slovensku.
Tento jav je …
More
Coburg
Anton prečo sem nehodíš celý článok! Cez tieto odkazy sa neviem k tomu nijako dostať.