Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
40:09

100 mln dla K. Tytko na dotarcie do zasobów wodoru. Na komisji OrZE politykę energetyczna POPISu

W świetle odkryć naukowych i możliwości technicznych strategia energetyczna POPiS jest zdrada stanu. Minister Klimatu PiS Ireneusz Zyska wychodzi z Komisji o Zapewnieniu Polskiego Bezpieczeństwa …More
W świetle odkryć naukowych i możliwości technicznych strategia energetyczna POPiS jest zdrada stanu. Minister Klimatu PiS Ireneusz Zyska wychodzi z Komisji o Zapewnieniu Polskiego Bezpieczeństwa Energetycznego w Oparciu o Krajowe Nośniki Energii po wysłuchaniu argumentów ekspertów strony społecznej.Zamieszanie na sali. Oburzony Poseł Grzegorz Braun. Wychodzi z Sali. Przyspiesza wyprzedaż polskich zasobów naturalnych wartych biliony!
osdamen
Teresa Thompson www.youtube.com/watch
szajka kontra Suweren-Naród Polski a więc natychmiastowe wypowiedzenie "im" posady przez Suwerena i sprawiedliwy osąd przez Społeczny Trybunał Stanu! - koniec posłowania na r a ż ą c ą niekorzyść Suwerena w najważniejszej fundamentalnej sprawie egzystencji Polski I Narodu Polskiego!

Coś niebywałego! i te "gadające oszukańcze mordy" przez lata doprowadza…More
Teresa Thompson www.youtube.com/watch
szajka kontra Suweren-Naród Polski a więc natychmiastowe wypowiedzenie "im" posady przez Suwerena i sprawiedliwy osąd przez Społeczny Trybunał Stanu! - koniec posłowania na r a ż ą c ą niekorzyść Suwerena w najważniejszej fundamentalnej sprawie egzystencji Polski I Narodu Polskiego!

Coś niebywałego! i te "gadające oszukańcze mordy" przez lata doprowadzajace polskie społeczeństwo do niemal kompletnego ogołocenia z majatku narodowego nad skraj możliwosci jakiegokolwiek przetrwania/ przepaści jeszcze tak bezczelnie i butnie...kłapią i są wciąż sowicie opłacani przez nas, Suwerena - natychmiast zamknac kurek z dopływem forsy budżetowej i in.!

konfiskata szachrajsko nabytego nienaleznego majatku włączając "ich" rodzinę, wieczna infamia wraz z karą śmierci przez powieszenie a nie zaszczyty!

Rdzenna Polka - Suweren PS. chodzi o stan obrony "jeszcze(!)" żywego organizmu jakim jest N A R Ó D przed bezpośrednim zagrożeniem jego życia/przetrwania/podstawowej egzystencji czyli jest to stan wyjatkowy obrony koniecznej i dlatego wyjatkowe srodki jak w stanie wojennym powinny byc zastosowane -

to jest BYĆ albo NIE BYĆ Narodu Polskiego - nie dyskutuje sie z kryminalistami!

a słusznie i surowo osądza - tu chodzi o ZDRADĘ POLSKIEJ RACJI STANU czyli najpowazniejsze przestepstwo w państwie stąd i kara powinna być doń a d e k w a t n a !


- nie certolić się z bandziorami bo nas Narodu nie będzie! albo my albo "oni"(samozwańczy, nachodźcy, okupanci, bestialsko oszukańczy i zbrodniczy); jestem juz wiekowa ale z pewnoscia przy tak znamienitych młodszych ode mnie Polakach(Pan Krzysztof Tytko, Pan Sławomir Zakrzewski, Pan Tobiasz Żuchewicz, Pan Artur Budzanowski, Pan Mateusz Jarosiewicz - zapewne i młodszy ode mnie jest wielce szanowny Pan Dr Nabil al Malazi, piękny Polak syryjskiego pochodzenia, z wielka klasa i kulturą i in.) z pewnoscia lawinowo pojawia się inni aż do nieuchronnego pełnego zwycięstwa prawdy i wolnosci polskiej narodowej - nareszcie wiem, że jest nadzieja na normalność i pewność, że nasi prawdziwi polscy mężczyźni są niezwykle mężni, mądrzy i obronią nas polskie kobiety oraz nasze potomstwo wraz z naszą Ojczyzną Polską na naszym własnym polskim terytorium - nie było i nie ma miejsca dla dwóch gospodarzy w jednym domu - taki dom nie ostoi się!

W Polsce JEST Jedynie Polski Gospodarz i Jedynie On JEST w stanie należycie, z miłością o nią zadbać - tak nam dopomóż Bóg, w Trójcy Świetej Jedyny
Mark0S
A czego się spodziewaliście gdy żydy u władzy?