Falošné katolícke správy "Odchod z cirkvi" - tvrdia falošné noviny

Viac Američanov ako kedykoľvek predtým opúšťa katolícku cirkev po škandále za sexuálne zneužívanie, USAToday.com (22. apríla) tvrdí v maudlinskom protikatolíckom článku. Článok obsahuje málo faktov. …
Nerozumiem tomu prečo by mali ľudia opúšťať katolícku cirkev.Máme predsa Starý a Nový zákon-Bibliu, ak ju čítame a poznáme, tak žiaden nehodný kňaz ma nemôže odviesť od mojej viery v Trojjediného Boha a ani ma to nemá čo navádzať na takéto konanie. Žial málo čítame, nevzrastáme vo viere v poznaní Sv.písma, málo sa modlíme, aby mohla Božia milosť prísť ku každému z nás a v nás pôsobiť. Skúsme to …More
Nerozumiem tomu prečo by mali ľudia opúšťať katolícku cirkev.Máme predsa Starý a Nový zákon-Bibliu, ak ju čítame a poznáme, tak žiaden nehodný kňaz ma nemôže odviesť od mojej viery v Trojjediného Boha a ani ma to nemá čo navádzať na takéto konanie. Žial málo čítame, nevzrastáme vo viere v poznaní Sv.písma, málo sa modlíme, aby mohla Božia milosť prísť ku každému z nás a v nás pôsobiť. Skúsme to spolu.
Přítel
Ne odchod z církve, ale odchod církve ze světa. V těchto časech je naše místo na poušti, jak bylo prorokováno skrze Jana.
Katolícka cirkev? No pre mňa osobne neznamená a ani nikdy neznamenala nič. Nikdy som si ju so žiadnym bohom či nadprirodzenom nespájal. Narodil som sa ako slobodný človek a tak to aj ostane. Židaden - ík ani - ista ! Je na obrovskú škodu, že je mnoho ľudí, ktorí sa nechajú ohlupovať. Je to ale ich problém. Ja to nezmením a ani som sa nenarodil na to, aby som niekoho menil. Prišiel som sa na …More
Katolícka cirkev? No pre mňa osobne neznamená a ani nikdy neznamenala nič. Nikdy som si ju so žiadnym bohom či nadprirodzenom nespájal. Narodil som sa ako slobodný človek a tak to aj ostane. Židaden - ík ani - ista ! Je na obrovskú škodu, že je mnoho ľudí, ktorí sa nechajú ohlupovať. Je to ale ich problém. Ja to nezmením a ani som sa nenarodil na to, aby som niekoho menil. Prišiel som sa na tento svet poučiť a zmúdrieť nič viac.
Sexuálne zneužívanie? Na vine sú rodičia, že to dovolia a nič s tým nerobia, dokonca posielajú deti do kostolov a potom sa čudujú čo sa deje. Ja by som deti do kostola neposlal ani za nič.
Ak príde správny čas, nebude žiadnych krížov, kostolov či sinagóg ani mešít. A toto bude znak, že človek zmúdrel a pochopil.
Žiaľ, stále bijú zvony.
Som za multikultúru, veď všetci sme si rovný. Nech sa to premieša a celé zmení. V tomto má EÚ zelenú!!!!!
Ten čo otvoril oči Čo hovorí Trojjediny Boh na tvoje slová? Hovoril, že je múdry a stal sa hlupakom. Pýtam sa: Čo budeš robiť?
Múdremu vysvetľovať netreba, hlúpi nepochopí.
Katolícka cirkev? No pre mňa osobne neznamená a ani nikdy neznamenala nič.@Ten čo otvoril oči

Tak potom nechápem tvoj pobyt tu na tv Glorii...čo si zač?
Ten čo otvoril oči a ty si ktorý z tých dvoch? Prezradís?