scythia
scythia

Sprzątamy po lewicy! Polscy katolicy czyszczą elewacje kościołów zdewastowane przez feministki

Z jakiej racji oni sprzątają. Powinni to zrobić ci, którzy zdewastowali. Pod okiem kuratora i policji w ramach pracy społecznej.
scythia

Celebrytka zapowiedziała, że zje płód dziecka, aby udowodnić, że nie jest to istota ludzka - NewsBo…

Do odstrzału zwyrodnialca, bo szkoda pieniędzy żeby taką resocjalizować. Potem ochotnicy mogą sobie ją nawet zjeść 😉
scythia

Niebezpieczne znaki, katoliku, uważaj!

Wniosek jest jeden, to doskonale skoordynowana akcja zorganizowana przez służby a ja pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że przez obecną władzę. Ponieważ w tym czasie bardzo są im na rękę takie niepokoje. Zauważ, że protesty rolników, przedsiębiorców, antyszczepionkowców były bardzo szybko i zgrabnie neutralizowane. A tu hmmmm garstka lesbijek dewastuje kościoły a milicja nic z tym nie robi. …More
Wniosek jest jeden, to doskonale skoordynowana akcja zorganizowana przez służby a ja pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że przez obecną władzę. Ponieważ w tym czasie bardzo są im na rękę takie niepokoje. Zauważ, że protesty rolników, przedsiębiorców, antyszczepionkowców były bardzo szybko i zgrabnie neutralizowane. A tu hmmmm garstka lesbijek dewastuje kościoły a milicja nic z tym nie robi. Jest przyzwolenie na to wszystko, nawet (prowokuje) defacto nie daje wyboru katolikom i narodowcom żeby stanęli po przeciwnej stronie konfliktu. Oj zacierają rączki pisiorki i pełowce.
scythia

PILNE! Wojsko wychodzi na ulice polskich miast ws. pandemii? Dojdzie do wojny domowej? S i R wR24!

No właśnie tu w kółko pokazują jakieś niezadowolone, wrzeszczące lesby a w między czasie dzieje się to. Hmmmm
scythia

Sanepid będzie wydawać decyzje o kwarantannie… słownie

Zazwyczaj w trakcie tzw. dyżurnych szopek aborcyjnych odbywa się jakiś poważny przekręt. Bardzo często szybciuśieńko, w nocy, po kryjomu, jednogłośnie i bez żadnych protestów ze strony aktualnej "opozycji". A od dziesiątek lat dają się w to wciągać. Wychodzą wtedy na ulicę i drą mordy. Tylko czekać aż ZOMO lub wojsko zrobi z nimi porządek. Będzie pretekst jak zawsze. A oni nadal będą przekonani …More
Zazwyczaj w trakcie tzw. dyżurnych szopek aborcyjnych odbywa się jakiś poważny przekręt. Bardzo często szybciuśieńko, w nocy, po kryjomu, jednogłośnie i bez żadnych protestów ze strony aktualnej "opozycji". A od dziesiątek lat dają się w to wciągać. Wychodzą wtedy na ulicę i drą mordy. Tylko czekać aż ZOMO lub wojsko zrobi z nimi porządek. Będzie pretekst jak zawsze. A oni nadal będą przekonani że słusznie zrobili. Ot barany.
scythia

Rothschild, Bank Światowy i dowód na to, że pandemia COVID-19 ma trwać do końca marca 2025 roku!

Program będzie tak długo wdrażany aż dojdą do pułapu zaludnienia jaki sobie założyli. Przecież nie wybiją większości w miesiąc. To potrwa a i pozostała garstka zdąży się przyzwyczaić do ich "nowej normalności".
scythia

Od środy wojsko będzie pilnować porządku na ulicach

Pamiętam wojsko na ulicach w 81r. Tylko, że wtedy było mniej ORMOwców ideowców. Ludzie byli bardziej solidarni i pomagali sobie w trudnym czasie. A teraz???? Jest na odwrót miliony "ORMOwców kowidowców" a nas garstka i to na dodatek politycznie skłóconych
scythia

PILNE! Konferencja ws. ataków na Kościoły! POWSTAJE STRAŻ NARODOWA! Bąkiewicz, Klepacka, Jaworski

Zapobiegać takim bandyckim aktom powinna policja. Jednak te opłacane przez korporacje i pseudo rządy pachołki potrafią tylko bić ludzi za brak kagańca albo gonić modlące się babcie,że o kapłanach nie wspomnę. Zwykłe sprzedajne parówy. A kościołów i porządku znów ludzie muszą sami pilnować. Wstyd milicjanci! Pamiętajcie że żyjecie z naszych podatków. Gdy już nas wszystkich wybijecie, sami z głodu …More
Zapobiegać takim bandyckim aktom powinna policja. Jednak te opłacane przez korporacje i pseudo rządy pachołki potrafią tylko bić ludzi za brak kagańca albo gonić modlące się babcie,że o kapłanach nie wspomnę. Zwykłe sprzedajne parówy. A kościołów i porządku znów ludzie muszą sami pilnować. Wstyd milicjanci! Pamiętajcie że żyjecie z naszych podatków. Gdy już nas wszystkich wybijecie, sami z głodu zdechniecie.
scythia

Aborcja albo banalność zła

Temat aborcji jest zawsze uruchamiany w momentach kluczowych dla Polski i Polaków. To idealny środek do odwracania uwagi od przekrętów i posunięć okupantów. Obecnie przeprowadzany i wdrażany z impetem jest plan cow-id21(identyfikacja bydła-gojów) czyli wstęp do eksterminacji ludności cywilnej zamieszkującej teren zwany oficjalnie Rzeczypospolitą a nieoficjalnie polin.
scythia

Tak wyglądało przerwanie mszy w katedrze

A gonić swołocz! Celowe rozruchy, odwrócenie uwagi od covidowych zamordystycznych ustaw.
scythia

Franciszek tworzy 13 nowych kardynałów

A już myślałem że 13 nowych przykazań... Ufff
scythia

Wojciech Cejrowski: Teraz, zgodnie z prawem w Polsce, będą Ci mogli wszczepić wszystko bez Twojej …

Prawdopodobnie wprowadzą tzw. "paszport cov-id-owy" czyli nowy dowód tożsamości. Będzie to nanochip z zawartymi w nim wszelkimi informacjami typu adres, data urodzenia itd. oraz czy dany delikwent jest zaszczepiony. Ktoś taki będzie mógł bez problemu się przemieszczać nawet w czerwonych strefach, po prostu pozwolą mu w miarę wygodnie funkcjonować "żyć". Natomiast tacy jak my albo ukryją się …More
Prawdopodobnie wprowadzą tzw. "paszport cov-id-owy" czyli nowy dowód tożsamości. Będzie to nanochip z zawartymi w nim wszelkimi informacjami typu adres, data urodzenia itd. oraz czy dany delikwent jest zaszczepiony. Ktoś taki będzie mógł bez problemu się przemieszczać nawet w czerwonych strefach, po prostu pozwolą mu w miarę wygodnie funkcjonować "żyć". Natomiast tacy jak my albo ukryją się gdzieś w lasach albo zdechną z głodu w zamkniętym domu lub w jakimś obozie do którego trafią w momencie gdy zapragną wyjść na zewnątrz. Ot scenariusz jaki mi się w tej chwili nasuwa.
scythia

Marsz Wolności w Warszawie 24.10.2020

A urbanowi elkamowi to pasuje.
scythia

Nie żyje Adolf Kudliński. Jego filmy na YouTube oglądały miliony osób

Gościu wolę niewierzącego uczciwego i prawego człowieka niż zakłamane pseudo katolickie pisuarowe chamidła. A to jak go Bóg osądzi to już jego problem nie Twój. Z pewnością zrobił dla Polaków i Polski więcej niż niejeden zadeklarowany katolik.
scythia

Nie żyje Adolf Kudliński. Jego filmy na YouTube oglądały miliony osób

Wspaniały człowiek, Polak, patriota. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
scythia

Szczepionki na koronawirusa będą obowiązkowe? Kontrowersyjny zapis w ustawie

Faktycznie jest się z czego śmiać abderyto!
scythia

Szczepionki na koronawirusa będą obowiązkowe? Kontrowersyjny zapis w ustawie

Jeszcze jedno, Juda nosił maseczkę i się zaraził? Jak to możliwe?
scythia

Rolnicy rozrzucili gnój pod domem Marka Suskiego - Agro News

Mało tego, trzeba było wyciągnąć bandytę za szmat i ubabrać w tym gównie!